Připravujeme

Obsah:

ÚNOR / BŘEZEN 2020

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2020

A ještě mnohem více...

image_6311

Nepodceňujte přípravy na svatbu

Svatba je velmi významný den našich životů a v současné době se tento jev netýká už pouze žen, ale i muži si více uvědomují vážnost a přínos této jedinečné „oslavy lásky“. Svatby se stávají výkladní skříní i pomyslným „mottem“ toho, jak přistupujeme k životu. Bereme ji i jako začátek nové etapy, do které už vstupujeme ve dvou, jako pár. Touto oslavou děkujeme našim rodinám, ale i známým a kamarádům, za to, že při nás stojí, a naznačujeme jim, že pozváním na tento výjimečný den s nimi v našich životech počítáme i nadále. Proto by nikdo neměl podceňovat přípravy svatby, aby vše nakonec vyšlo, jak má, a všichni si náležitě tento den užili.

Na co je potřeba myslet s větším předstihem

Ve svatebních přípravách jsou určité věci, na které musíte myslet s dostatečným předstihem, protože většinou nejdou vyřešit na poslední chvíli, alespoň ne tak, aby to pak mělo určitou prestiž a úroveň. Začít musíte velmi brzy například s místem svatby a jejím termínem. Ty nejlepší jsou totiž rychle zarezervovány. Zapomínat nesmíte ani na svatební oznámení či kvalitní catering.  Dopředu si zamluvte nebo nechte vyrobit i svatební dekorace na auto. Často se na tyhle věci zapomíná a řešení na poslední chvíli zrovna nebývají úplně ideální. Oceníte to hlavně až časem při pohledu na krásné fotky i video.

Vylaďte detaily pro krásné svatební fotky

A když už jsme u dokonalých fotek, je potřeba vyladit veškeré detaily, jež zajistí ty nejlepší podmínky pro jejich realizaci. Šetřit nesmíte jednak na dekoracích, a jednak na dobrém fotografovi. Naším tipem jsou rovnou dva. Budete tím mít „dvojí pohled“ na vaši svatbu. Jednou z dokonalých dekorací mohou být i dámské svatební župany, které budou dokonalou kulisou svatebních příprav. Jak pro nevěstu, tak i družičky.

Koordinujte si svatební dary

Abyste nedostali nevhodné dary, a třeba hned v několikanásobném počtu, je potřeba určité koordinace. Pouze tímto způsobem dostanete užitečné a originální svatební dary. Způsobů, jak toho docílit, existuje v současnosti opravdu spousty. Nejen pro tyto účely byste si měli pořídit svatebního koordinátora, který vám odlehčí od starostí a udělá svatbu mnohem pohodovější a příjemnější.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

KNIHY

FOTOREPORTY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

  

         

 

      

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz   www.womenhouse.cz   www.luxuryhouse.cz 

www.gastrohouse.cz   www.celebrityhouse.cz   www.cinemahouse.cz   www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz   www.luxusniplaze.cz

www.nicemagazine.cz   www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz 

  www.inspirovanikrasou.cz   www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.luxusniplaze.cz    www.podcasthouse.cz    www.menhouseman.cz  

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist