Připravujeme

Obsah:

ZÁŘÍ / ŘÍJEN 2018

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Tesla P 100 D
Fenomén vozů SUV
Elektromobilita 2020
Pirelli kalendář 2017

A ještě mnohem více...

image_6311

Několik tipů na pronájem kanceláři v Praze

Podnikání v Praze je velmi lukrativní, a to především pro spousty příležitostí, jež se zde nabízejí. Mít vlastní sídlo společnosti v hlavním městě má spousty výhod. Když pomineme prestižní adresu, tak je zapotřebí jmenovat především fakt, že máte blízko veškerou občanskou vybavenost a vše, co potřebujete k efektivnímu fungování firmy.

Pokud aktuálně sháníte prostory pro kanceláře, budou se vám hodit tipy, jež vám dáme v následujících řádcích.

Meteor Centre v Karlíně

Výbornou volbou jsou kancelářské prostory v Praze 8, a to v komplexu budov Meteor Centre Office Park. Od historického centra jsou tyto kancelářské budovy vzdáleny jen minimálně a veřejnou dopravou se sem dostanete velmi rychle. Samostatné budovy nabízí skvělé prostředí pro byznys. Vybrat si můžete z celkem třech objektů. Každý je něčím specifický, spolehnout se můžete na skvělé vybavení kanceláří dle vaší potřeby.

Projekt Jindřišská 16

Dalším tipem na exkluzivní pronájem kanceláří v Praze je projekt Jindřišská 16. Právě v jeho interiéru se nacházejí zcela specifické jednotky vybavené monitorovacím systémem. Krásná jsou i dvě historická schodiště. Pro usnadnění pohybu je ale objekt vybaven výtahy. Na první pohled upoutají skvostné vertikálně řešené zahrady. Samozřejmostí je i komplexní občanská vybavenost v okolí. Restaurace, hotely, obchody a mnohé další součásti občanské vybavenosti jsou v blízkosti.

Projekt Dock

Mezi Karlínem a Libní se nachází administrativní budova postavená v rámci projektu Dock. Objekt se vyznačuje kaskádovitým tvarem s mnoha terasami. Moc hezký je pohled přímo na vodní hladinu. I relax je občas v zaměstnání zapotřebí. Náročné pracovní dny se v příjemném prostředí dají přečkat mnohem lépe. Ať už se rozhodujete pro kanceláře v jakékoli části Prahy, můžete si je pohodlně vybrat na Homeland.cz.   

Video

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

AKCE

Generální partneři portálu:

Partneři portálu:

                 

Další portály mediální skupiny HMG:

        

TOPlist