Připravujeme

Obsah:

KVĚTEN / ČERVEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_6311

Nejoblíbenějším dárkem k Vánocům jsou hračky

Mezi nejoblíbenější dárky k Vánocům na celém světě patří hračky. Ty umějí rozzářit nejednu dětskou tvář. Zůstat však nemusí jen u radosti. Dokážete-li vybrat vhodné dárky, můžete jimi také podporovat rozvoj schopností těch nejmenších. Některé hračky pro malé děti mají pozitivní vliv na jejich fyzický i psychický rozvoj. Ať už se jedná o vizuální, motorické, nebo jen podněcující smysl pro bohatou fantazii. Tato kombinace děti učí, a zároveň je nikterak neobírá o dětství plné hraček.

Ideální volbou jsou hračky spojené s pohádkovými a filmovými postavami. Tyto motivy propojí těm nejmenším svět z obrazovky s tím skutečným, ve kterém žijí. To jim ještě více rozvíjí fantazii a pozitivní emoce.

Hračky z pohádek a filmů pro nejmenší

Nejlepším tipem pro letošní Vánoce jsou hračky z filmů i pohádek. Jejich nepřeberné množství doslova zaplavilo český trh. Je jen na vás, které postavičky svým dětem vyberete. Důležité je naslouchat, co mají vaše ratolesti rády. V pestrém výběru naleznete dárkové předměty s pohádkovými i filmovými motivy, dále plyšové hračky a různé stolní hry, jako třeba zábavnou hru „Krtek rybářem“, jež nesmí pod stromečkem chybět.

Holky a kluci chtějí rozdílné dárky

Při výběru dárků pro děti nesmíte podcenit rozdílnou selekci hraček pro holky a kluky. Jejich potřeby se diametrálně liší, nejvíc právě dle pohlaví. Hračky pro holky jsou jemné, něžné, nadčasové, a často hodně do růžova. Nejčastěji jsou to panenky a domky pro ně, pečící trouby i plyšoví poníci. Dobrým tipem je například plastová fontána na čokoládu – kompletní set.

Hračky pro kluky jsou naopak drsnější, praktičtější a někdy i komplikovanější. Mezi ty top oblíbené patří kamiony, bagry, rakety, autodráhy, helikoptéry a vojáci. Opomenout nesmíme ani dětské pracovní nářadí, roboty, anebo auta na dálkové ovládání. Jedním z nich je i RC Auto 39cm off-road 1:12 Pioneer, řízené rádiem.


Kde mají to nejlepší

Chcete-li prověřené hračky pro své nejmenší, vybírejte kvalitní a bezpečné z internetového obchodu www.hrackyzfilmu.cz.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

FOTOREPORTY

Generální partneři portálu:

Partneři portálu:

               

      

Další portály mediální skupiny HMG:

        

TOPlist