Připravujeme

Obsah:

KVĚTEN / ČERVEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_6311

Nejnovější svatební trendy letošní sezóny

Každá žena by chtěla mít svatbu jako z pohádky. Pokud po takové opravdu toužíte, v následujících řádcích prozradíme aktuální trendy letošní sezóny. Svatby jsou už v plném proudu – a tady jsou novinky, které jsou teď v módě.

Oslavám lásky vévodí romantika, elegance, lehkost a jednoduchost v rámci svatebních obřadů. Dřívějším honosným, škrobeným a nudným svatbám už dávno odzvonilo.

Svatebním obřadům dominuje příroda a lehkost

Svatby v přírodě jsou největším trendem této sezóny. Romantika a jednoduché provedení je to, co volí nejvíce lidí. U této varianty obřadu je však potřeba počítat s proměnlivostí počasí. Musí tak být pro jistotu připravena suchá i mokrá varianta. Stylovým místem pro takovou svatbu jsou útulné parky, nádvoří romantických hotelů, či naopak rekonstruovaných statků, mlýnů, případně malebná golfová hřiště. Dekorativní dominantou svateb v tomto prostředí jsou pak stylové romantické dekorace, květinové oblouky a zátiší, u nichž se dají nafotit nádherné záběry ženicha, nevěsty a všech svatebčanů. Na nekrytých místech je také dobré postavit i zázemí v podobě „párty stanů“, kam můžete umístit sezení i catering. Dobrou variantou je kombinace vnějších a přilehlých vnitřních prostor, jimiž může svatba „prolínat“ nezávisle na počasí.

Využijte služby svatebního salónu

Hladký a plynulý chod svatby je dobré zajistit svatebním koordinátorem. Toho nejlepšího vám poradí v dobrém svatebním salónu. Navíc mají prověřené kontakty na fotografy, catering, svatební líčení, účesy, květinovou výzdobu a prostory, kde by se celá slavnost mohla uskutečnit. A při příležitosti návštěvy vybraného svatebního salónu si také rovnou vyberte ty nejkrásnější svatební šaty.

Svatební šaty jsou základem svatby

Nejdůležitější pro obřad jsou ty správné, elegantní, moderní či stylové svatební šaty, které padnou a které udělají z každé ženy princeznu. Vyberte si ty opravdu kvalitní a rozhodně na nich nešetřete. Aktuální trendům vévodí jednoduché střihy a čisté linie, a pro romantičky jsou v kurzu krajky. V barvách vévodí pořád stará dobrá bílá klasika.

Doporučujeme svatební salón

Vyzkoušejte profesionální svatební salón Praha, kde v nabídce naleznete i svatební šaty známé prémiové značky ze Spojených států – Jasmine Bridal.

Veškeré další informace najdete na www.svatebnisatybrigit.cz.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

FOTOREPORTY

Generální partneři portálu:

Partneři portálu:

               

      

Další portály mediální skupiny HMG:

        

TOPlist