Připravujeme

Obsah:

KVĚTEN / ČERVEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_6311

Nejlepší možnosti rychle a dobře se naučit anglicky

Bez jazykového vybavení v současnosti nemáte šanci na nějaké lepší pracovní zařazení. Už více jak polovina nabízených pracovních příležitostí na lepších postech vyžaduje znalost alespoň jednoho světového jazyka. Každý, kdo se tomuto trendu nepřizpůsobí, připravuje se o šanci na vyšší výdělky. Proto by nikdo z nás neměl v tomto směru zakrnět. Je potřeba si alespoň jeden jazyk osvojit a dostat se v něm alespoň na základní komunikační úroveň.

Nejpoužívanějším světovým jazykem je angličtina

Nejvhodnějším k výuce a zároveň nejpoužívanějším jazykem na celém světě je angličtina. Začněte proto u ní. Existuje mnoho možností, jak s angličtinou začít. Od zakoupení jedné z mnoha knížek nebo audionahrávek a zahájení samostatného studia jako samouk přes klasické kurzy, které naleznete někde v okolí svého bydliště, až po intenzivní kurz angličtiny. Ty bývají právě ze všech těchto  možností nejúčinnější. Pokud to totiž s cizím jazykem myslíte vážně, je potřeba tomu dát trochu více než jen lekce z učebnic a internetu.

Nejlepší učení cizího jazyka je s rodilým mluvčím

Nejlepším způsobem výuky angličtiny jsou individuální intenzivní kurzy podle unikátního modelu, jenž se používá po celém světě. Obvykle ve formě pobytového kurzu, kde strávíte určitý čas s rodilými mluvčími, kteří s vámi konverzují stylem jeden na jednoho. To znamená, že na jednoho účastníka jazykového kurzu připadá jeden rodilý mluvčí. Dokonale a velmi intenzivně si tak procvičíte jazyk přímo v praxi. Navíc ne formou nudných hodin ve školní lavici, ale v rámci příjemného pobytu zahrnujícího i běžné společenské aktivity.

Kde naleznete nejlepší nabídku pobytových kurzů

Chcete-li zažít kvalitní pobytový kurz angličtiny s rodilým mluvčím, v příjemném prostředí dobrého hotelu s plnou penzí, ubytováni společně s lektory z Velké Británie, Kanady, USA, Kanady a Austrálie, podívejte se pro více informací na www.englishstay.cz.

Video

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

FOTOREPORTY

Generální partneři portálu:

Partneři portálu:

               

      

Další portály mediální skupiny HMG:

        

TOPlist