Připravujeme

Obsah:

KVĚTEN / ČERVEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_6311

Návrat retro digitálek kultovní japonské značky Casio

Neexistuje nikdo ze starší generace, kdo by je neznal. Řeč není o ničem jiném než o kultovních digitálkách japonské značky Casio, fenoménu 80. let, který zaplavil doslova celý svět. Kdo ve své době neměl digitálky Casio, jako by nebyl. Vlastnit je, to byl jistý výraz dobrého vkusu, pokrokového myšlení a notné míry blahobytu.

Digitálky Casio měly styl a na svoji dobu nevídané funkce, které jim mohla konkurence pouze závidět. Začaly se vyrábět v roce 1974 a jejich největší předností byl nový vynález v podobě Quartz strojku, jenž je nejvyužívanějším strojkem dodnes. Další velikou předností byl jejich nezaměnitelný design. Ten je také hnacím motorem této velmi trendy retro edice hodinek Casio.

Nezaměnitelný vzhled a smysl pro detail

Japonská značka Casio je dokonalé spojení stylu, kvality a tradice. To platí i pro novou retro řadu hodinek Casio, jež v sobě snoubí nezaměnitelný vzhled a smysl pro každý detail těchto unikátních kousků, díky kterým se váš outfit stane nepřehlédnutelným.

Návrat legendy na vaše zápěstí

Kolekcí hodinek Casio Retro se vzdává hold této legendě, která si rozhodně zaslouží místo na vašem zápěstí. Je velmi trendy a sladit se dá doslova se všemi moderními prvky vašeho oblečení. Nezaměnitelný vzhled digitálek Casio najdete v dámském i pánském provedení. Své místo si najdou napříč generacemi i díky použitým materiálům, barvám a dostupným funkcím.

Pořiďte si retro klasiku do sbírky

Máte-li rádi poslední módní trendy a chcete držet krok s celým světem, pak vám retro digitálky Casio rozhodně nemohou chybět ve vaší sbírce hodinek a šperků. Více styloví už ani být nemůžete. Stačí si jen vybrat ten správný model na internetové adrese www.24time.cz/hodinky/casio a dobře ho sladit se svým nejoblíbenějším outfitem pro všední i výjimečné příležitosti.

Přejeme spousty parády s tímto výjimečným a kultovním kouskem na vaší ruce.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

AKCE

FOTOREPORTY

Generální partneři portálu:

Partneři portálu:

               

      

Další portály mediální skupiny HMG:

        

TOPlist