Připravujeme

Obsah:

ZÁŘÍ / ŘÍJEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_6311

MULTiBiD prodej nemovitostí povznáší na zcela novou úroveň

Zabýváte se prodejem či investováním do nemovitostí? Pak zbystřete. Existují totiž i jiné možnosti než prodej klasickým způsobem. Jedním z nich je třeba aukce. Zapomeňte ale na ty klasické odehrávající se v aukčních síních. Vy budete dražit na internetu! 

Dovolte, abychom vám představili moderní online aukci nemovitostí prostřednictvím jedinečné dražební platformy MULTiBiD. Za ní stojí chytré mozky společnosti PERTLIK SOFTWARE s.r.o., z jejichž pera během uplynulých osmnácti let vzešly ty nejlepší aukční systémy. Jejich prostřednictvím máte možnost zařadit se mezi nejlepší světové dražebníky. Nechcete to alespoň vyzkoušet? Je to jednoduché. 

Virtuální aukční síň

Tato unikátní platforma vám nabízí v neomezeném množství vytvářet virtuální aukční síně, v nichž budete moci provozovat aukce nemovitostí, tedy domů, bytů, pozemků, ale také třeba automobilů. Co bude předmětem dražby, je jen na vás. Věřte, že s webem MULTiBiD se vám otevřou zcela nové obchodní možnosti. 

Začněte vydělávat skutečné peníze

Jednou z hlavních předností platformy, jíž navíc budete provozovat pod vlastní obchodní značkou, je okamžitý zisk. Vydělávat tak můžete začít skutečně velké peníze. A pozor, aniž byste byli nuceni disponovat dražební licencí. Platformu navíc budete mít možnost pronajímat jiným dražitelům. Váš kapitál v tom případě budou navyšovat procenta z ceny draženého majetku. Vše samozřejmě v souladu s veškerými zákony a vyhláškami (samotné dražby nemovitostí probíhají dle vyhlášky 18/2014Sb).

Platformu si zamilují i vaši klienti

Ale nejenom to. Uvidíte, že platformu si zamilují i samotní zákazníci. Ti totiž budou přesně vědět, kdy se jejich nemovitost prodá, což může být již v okamžiku prvního příhozu. A první úspěšný prodej vám samozřejmě přiláká nové zákazníky. A cena platformy? Co byste řekli tomu, že ji pokryjí tři uspořádané aukce? Ještě váháte? 

Video

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

KNIHY

FOTOREPORTY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

                         

      

Další portály mediální skupiny HMG:

        

     CELEBRITYHOUSE.cz

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz   www.womenhouse.cz   www.luxuryhouse.cz 

www.gastrohouse.cz   www.celebrityhouse.cz   www.cinemahouse.cz   www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz   www.luxusniplaze.cz

www.nicemagazine.cz   www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz 

  www.inspirovanikrasou.cz   www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.luxusniplaze.cz    www.podcasthouse.cz    www.menhouseman.cz  

TOPlist