Připravujeme

Obsah:

KVĚTEN / ČERVEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_6311

Moderní trendy koupelnových skříněk

Koupelna je velmi důležitá součást domova. Proto byste měli tomuto prostoru věnovat zvláštní pozornost. I vaše koupelna může vypadat jak z luxusního katalogu. Čím můžete zlepšit vzhled koupelny a co bude tento rok trendem, vám prozradíme v následujících tipech.

Jasné a pastelové barvy

Barvy, které se v koupelně nikdy neokoukají, zná asi každý, jsou to kombinace bílé, šedé, pískové a cihlové. V letošním roce se trend ubírá na pestré barvy. Pokud chcete jít s dobou, pak použijte následující barvy, jako jsou jasně červená, fialová, zelená tropická a kanárkově žlutá. Pestré a pastelové barvy rozjasní celý prostor koupelny.

Jak na prostor koupelny

Jak působí barvy na prostor? Pojďme se na to podívat. Barvy světlé odráží dostatek světla, takže se hodí pro menší prostory, které je rozsvítí a opticky je rozšíří. Pro malé koupelny je ideální zvolit světlé odstíny, jako je světle modrá, krémová a klasická bílá.

Pokud máme prostory větší, můžeme je něčím ozvláštnit. V tomto případě se nemusíte bát tmavších a výraznějších barev. Od věci nemusí být ani použití zajímavých vzorů, nebo mozaiky. Další možností je kombinace světlých a tmavých stěn. Zde se pak může dobře vyjímat kontrast světlých umyvadel a skříněk.

Čisté linie a luxus

Jednoduchost a čisté linie jsou nejaktuálnějším trendem koupelnových interiérů. S doplňky, které jsou v minimalistickém stylu, a co nejvíce skryty v úložných prostorech nábytku. Z koupelny musí vyzařovat elegance a čistota, bez zbytečných věcí na povrchu.

Praktický nábytek do koupelny

V moderní koupelně je nábytek nutností. Měl by být dokonale sladěný s barvami a veškerými doplňky. Důležitou součástí jsou koupelnové skříňky. Pořídit je můžete samostatně, nebo v různých kolekcích, které ladí i s umyvadly.

Skříňka pod umyvadlo je základ

Základem každé koupelny je skříňka pod umyvadlo. Můžete zvolit buď závěsnou, nebo stojící na zemi. Pozornost u těchto skříněk věnujte materiálu, který musí odolat vodě a vlhkosti, jež se pod umyvadlem hojně vyskytuje.

Kde si pořídit tu nejlepší koupelnovou skříňku

Pokud hledáte moderní a kvalitní koupelnové skříňky, určitě si vyberete na portálu www.dona-shop.cz, kde mají širokou a pestrou nabídku, ze které si určitě vyberete.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

FOTOREPORTY

Generální partneři portálu:

Partneři portálu:

               

      

Další portály mediální skupiny HMG:

        

TOPlist