Připravujeme

Obsah:

KVĚTEN / ČERVEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_6311

Moderní ložnice – trendy 2017

Ložnice patří mezi velmi důležité součásti interiérů našich domů a bytů. Je místem, které se za poslední roky dynamicky mění. Před několika lety to byla ještě velmi „intimní místnost“, do které se chodilo převážně jen spát. Dnes bývá ložnice další výkladní skříní našeho domova. Důraz je převážně na design, praktičnost a své místo už si v ní stabilně našla i televize, i když to většina odborníků nedoporučuje.

Jaké nás v letošním roce čekají trendy v ložnici

Už několik let dominuje v trendech návrat k přírodním materiálům. Letos bude převažovat hlavně surové dřevo, přírodní len, samet a kůže. Spojující prvek bude jednoduchost, přirozenost a čisté linie. I letos se nám do ložnic vkrádá retro v podobě designových tapet, velmi výrazných barev, obrazců a scenérií. Nešlápnete vedle, když v retro stylu použijete ornamenty, pruhy a proužky. Podlahy budou s přiznaným dřevem, doplněný o designový kobereček. Materiály pro možné doplňky jsou kámen, obyčejné i kouřové sklo, beton, cihly a bambus.

Barvy ložnic roku 2017

V tomto roce budou převládat dokonce tři módní barvy. A to tmavě zelená, fialová a tyrkysová. K těmto barvám můžete kombinovat odstíny bílé, šedé a béžové.

Nábytek v ložnici

V ložnici nesmíte zapomínat hlavně na nábytek. Ten by měl být v jednoduchém stylu, převažovat bude praktičnost a účelnost. Celý prostor by se měl odvíjet od postele a prostorné šatní skříně. Doporučujeme si pořídit ideálně některou z ložnicových sestav, budete mít jistotu, že je vše v místnosti dokonale sladěné. Na dořešení detailů v interiéru si nebojte vzít si bytového architekta.

Přidáváme tip na: ložnice sestavy

Kam pro nové trendy

Letošní trendy si můžete vybrat hezky z pohodlí domova u předního internetového prodejce nábytku pro Českou a Slovenskou republiku. Vše pro vaši novou ložnici naleznete na www.nabytek-elegance.cz, kde všechno zboží můžete nakoupit i na výhodné splátky.

 

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

FOTOREPORTY

Generální partneři portálu:

Partneři portálu:

               

      

Další portály mediální skupiny HMG:

        

TOPlist