Doporučujeme

V kinech od listopadu:


JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT

image_14412

Mocný internet – co všechno už funguje online?

Bez internetu se v dnešní době žít zkrátka nedá. Během okamžiku si díky němu dokážeme vyhledat důležité informace, vyřídit maily nebo být v kontaktu s našimi přáteli. Jeho možnosti jdou ale stále dál.

Služby na jedno kliknutí

V online světě se zabydlelo velké množství služeb. Už tak dnes nemusíte s vyplněnou složenkou běžet na poštu, jak tomu bylo ještě před pár lety. V současnosti už všechno lehce a bez zbytečných nervů vyřídíte přes internet, který značně zjednodušil správu osobních financí. Třeba takové online bankovnictví, které dříve bylo jen pro pár vyvolených, patří dnes k naprosto samozřejmé službě všech bank. A nutno říct, že na tom profitují všechny zúčastněné strany – banky ušetří provozní náklady a klienti zase čas. Ať už potřebujete provést jednorázovou platební transakci, zadat trvalý příkaz nebo generovat svůj výpis z účtu, všechno máte k dispozici na pár kliknutí.

Internet ve službách domácnosti

Už jste slyšeli o chytrých domech? Určitě ano, mnozí je však vnímají jako hudbu daleké budoucnosti. Díky internetovým technologiím však můžeme už dnes řídit celou domácnost, a to klidně i na dálku – od domácích spotřebičů a stínění oken přes vytápění, klimatizaci a osvětlení až po zabezpečení našeho příbytku. Snižují náklady na provoz a v současné uspěchané době nám poskytují tolik potřebné pohodlí, nemusíme se totiž zatěžovat starostmi o domácnost. Navíc zvyšují naši životní úroveň. Obsluhovat je může kdokoli, protože navzdory technické komplikovanosti se pyšní uživatelskou přívětivostí. Rozhodně tak tyto vymoženosti nejsou jen záležitostí pro počítačové experty.

Online obchodování

Předsudky byste měli zahodit také v případě kryptoměn, které v poslední době hýbou světem i médii. Představují velké lákadlo nejen pro zkušené, ale i pro začínající investory. Už dávno nejsou záležitostí jen pro pár vyvolených IT odborníků, koupit bitcoin, litecoin a další virtuální měny dnes díky specializovaným platformám zvládne i naprostý laik. Bitcoin a spol. představují zajímavý investiční nástroj, navíc fungují podobně jako zlato, tzn. uchovávají si hodnotu v čase. Tak najdete odvahu zahodit zažité stereotypy a pustit se do neznámého?

Zdroj foto: Pixabay.com

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

KNIHY

FOTOREPORTY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

  

         

 

      

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist