Připravujeme

Obsah:

KVĚTEN / ČERVEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_6311

Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary, Rolling Stones v Praze | Editoriál

Přeji hezký prázdninový den všem čtenářům. Dětem začaly prázdniny a některým z nás očekávané dovolené. Já si na tu svoji ještě počkám, ale o to více se na ni už teď těším. Doufám, že vy si užíváte sluníčka, ať už s dětmi, anebo bez nich. A že si ani přes krásné počasí nenecháte ujít novinky, které přinášíme. 

V pátek začal očekávaný 53. ročník Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech. Mezi největší partnery patří letos Mall.cz, který na festivalu otevřel svůj park, kde všem návštěvníkům nabízí prostor nejen k relaxaci, ale také k setkání s řadou známých osobností. Těšit se můžete na kuchařské show, interaktivní soutěže, rozhovory a spousty dalších věcí. Filmový festival vyvrcholí v sobotu 7. 7. a hostem slavnostního zakončení bude britský herec Robert Pattinson, který převezme Cenu prezidenta MFF Karlovy Vary. 

V rámci svého Evropského turné Prahu navštíví již po šesté legendární kapela The Rolling Stones. Těšit se na ně můžete už 4. července na letišti Letňany, kde „Stones“ rozjedou svou velkolepou show.

Určitě to bude opět nezapomenutelný zážitek pro všechny generace. 

V tomto krátkém pracovním týdnu se můžeme těšit i na premiéru marvelovky Ant-Man a Wasp. Příběh o superhrdinech, kteří se umí hodně zmenšovat, a zároveň i zvětšovat do obřích rozměrů. K tomu jim slouží speciálně vytvořený oblek. Sotva se hlavnímu hrdinovi podaří najít rovnováhu mezi osobním životem a povinnostmi, které jako Ant-Man má, objeví se nová mise. A jak to dopadne? To se dozvíme při premiéře 5. července ve všech dobrých kinech. 

Užívejte si letní dny naplno. 

Simona Parvusová

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

AKCE

FOTOREPORTY

Generální partneři portálu:

Partneři portálu:

               

      

Další portály mediální skupiny HMG:

        

TOPlist