Připravujeme

Obsah:

KVĚTEN / ČERVEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_6311

Masáže od nevidomého: Handicap jako výhoda

Každý z nás už párkrát za život zašel na masáž, aby ulevil svým svalům, krční páteři, ale také myšlenkám rotujícím v hlavě. Není nad to, když se položíte na masážní lehátko a necháte veškeré své starosti alespoň na chvíli někde za dveřmi. Nehledě na to, že vzhledem k našim povětšinou špatným životním i pracovním návykům – příliš mnoho hodin v práci, nedostatek zdravého pohybu – je masáž velmi dobrou formou nápravy, příjemným způsobem, jak zregenerovat své fyzické i psychické síly. Sedavé zaměstnání u počítače, nebo naopak, celou směnu nonstop na nohou, obojí se neblaze podepisuje na našem zdravotním stavu. Bolesti zad a hlavy, kulatá záda, skřípnutý nerv – toho všeho se můžeme pomocí masáže zbavit. Proto je nanejvýše doporučeno si masáže pravidelně dopřávat.

Dnes pro vás máme tip na zcela nový zážitek v oboru masáží, totiž masáž od nevidomého.

Výjimečné masáže díky handicapu

Masáže od nevidomého dostávají zcela jiný rozměr právě díky zmíněnému handicapu. V důsledku absence zraku mají nevidomí lidé větší vnímavost ostatními smysly. A tak i hmat, cit v rukou, je u těchto lidí jedním ze smyslů, jež vynahrazují deficit zrakového vnímání. Obzvláště když je někdo nevidomý už od narození, tak jako masér Karel Giebisch, který tyto své výjimečné masáže poskytuje.

Nevidomý masér Karel Giebisch

Nevidomý masér Karel Giebisch sídlí v centru Olomouce a nabízí svoje služby s certifikovanou kvalifikací, kterou si za svůj život vypracoval. Čeká vás příjemné prostředí, pozitivní a přívětivý přístup, propracovaný rezervační systém a mnoho benefitů při pravidelných návštěvách. Nechybí ani možnost platby kartou, ale nezapomínejme především na šikovné ruce vlídného maséra.

Nabízené druhy masáží

Masáže v nabídce jsou situovány do řady oblastí se širokou škálou variant. Od klasických, regeneračních či sportovních, až po specializované, jako jsou například baňky, lávové kameny nebo aplikace medu.

Vyzkoušejte nevidomého maséra

Chcete-li tento jiný zážitek v podobě masáže od nevidomého maséra vyzkoušet, pak neváhejte a podívejte se pro více informací na internetovou adresu www.masazegieb.cz.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

FOTOREPORTY

Generální partneři portálu:

Partneři portálu:

               

      

Další portály mediální skupiny HMG:

        

TOPlist