Připravujeme

Obsah:

ZÁŘÍ / ŘÍJEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_6311

Masáže, co jsem všechno stihla a čeká nás Apetit piknik | Editoriál

Přeji hezký den všem našim čtenářům. Věřím, že jste si o víkendu dopřáli relax a nabrali potřebnou dávku síly a energie. Můj konec týdne byl velice příjemný. Hodně jsem odpočívala, trávila čas s přáteli, a také trochu pracovala. Dělám si plány na následující týdny a říkám si, že by to chtělo nějaké rozmazlování se, třeba formou masáží. Rozhoduji se mezi thajskými salóny SABAITAWAN nebo ZEN SPA. O své zážitky a zkušenosti z těchto salónů se s vámi pak velmi ráda podělím.  

V sobotu jsme se s přáteli vydali do holešovického Cross clubu, kde se konal komiksový festival Crwecon. Čekali jsme něco jiného, ale věřím, že pro zatvrzelé fanoušky byl tento festival nezapomenutelným. Na festivalu jsme si mohli koupit komiksy, vyslechnout si několik přednášek, nebo přispět na charitu nakreslením komiksového obrázku. Po festivalu jsme chtěli ještě navštívit Holi Open Air festival, hudební festival, kde to barvami jen hýří. A zakončit den jsme chtěli nočním programem v podání dalšího ročníku Muzejní noci. Vzhledem k náhlé dešťové smršti jsme nakonec jeli hned po Crweconu domů. 

Apetit piknik už po osmé

V sobotu 16. 6. od 10 hodin propukne v pražské Grébovce očekávaný piknik, kde s naší redakcí nesmíme chybět. Pokud jste milovníky jídla a pikniků, jako jsme i my, určitě tento food festival nevynechejte. Organizátoři pro nás mají připravené ochutnávky, workshopy, soutěže, a samozřejmě nebude chybět ani dětský koutek. 

Pokud vás neláká jídlo, můžete s dětmi navštívit třeba festival Vdechnout život pohádkám pod Petřínem. Nebo oslavit první světový den nealkoholických nápojů na Mattoni koktejl festivalu na Staroměstském náměstí. 

Ať se rozhodnete o víkendu dělat cokoliv, dělejte to s radostí a užijte si víkend plnými doušky.

Simona Parvusová

 

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

AKCE

KNIHY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

                         

      

Další portály mediální skupiny HMG:

        

     CELEBRITYHOUSE.cz

TOPlist