Připravujeme

Obsah:

KVĚTEN / ČERVEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_6311

Lyžařská škola a dětský park v Krkonoších

Zima už se nezadržitelně blíží a meteorologové předpovídají velmi dobré sněhové podmínky pro letošní lyžařskou sezónu. Právě teď je ten ideální čas se pomalu připravit na zimní radovánky. Ty si obvykle užíváte s celou svojí rodinou, a ani tento rok by snad neměl být výjimkou.

Pokud už vám potomci povyrostli natolik, abyste je mohli dát na kurz lyžování pro děti, tak to rozhodně udělejte. Tento způsob výuky je o mnoho lepší, než když je budete učit vy sami. V lyžařských školách jsou opravdoví profesionálové, kteří se o malé adepty dokonale postarají, a hlavně je vše trpělivě učí – postupně dle jejich možností, a technicky správně. Díky takovéto průpravě z nich budou skvělí lyžaři. A pokud si nejste jisti svým uměním jízdy na „dřevěných prkýnkách“, pak může kurz lyžování pro dospělé přijít vhod i vám.

Kvalitní a dobře připravená výbava je základ

Abyste si mohli užít opravdu příjemné lyžování, je potřeba si pořídit kvalitní výbavu, nebo si nechat odborně připravit tu stávající na novou sezónu. Technické vybavení není radno podceňovat, protože na něm závisí i vaše bezpečnost. Lyžařské náčiní svěřujte jen odborníkům, jako je například servis lyží Krkonoše. Nechcete-li si pořizovat nové „nádobíčko“, můžete si je také jen zapůjčit. Je to i dobrý způsob, jak si vyzkoušet, který druh lyží vám nejlépe vyhovuje, ještě předtím, než si koupíte své vlastní. Vhod může přijít půjčovna lyží Krkonoše.

Najděte si areál s ideálními podmínkami

Pro učení lyžování jsou důležité také podmínky. Ty nejlepší pro vaše nejmenší nabízí dětský park Krkonoše. Ten je součástí velmi oblíbeného SkiResortu Černá hora – Pec ve skiareálu Duncan, který nabízí to nejlepší hlavně pro rodiny s malými dětmi. Na své si přijdou jak začátečníci, tak i mírně pokročilí lyžaři. Dětský park má vlastní provázkové vleky, atraktivní slalom ze zvířátek, podjezdy a další pomůcky na zpestření učení. Součástí areálu je i výuka lyžování pro děti.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

FOTOREPORTY

Generální partneři portálu:

Partneři portálu:

               

      

Další portály mediální skupiny HMG:

        

TOPlist