Doporučujeme

V kinech od listopadu:


JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT

image_14412

Luxusní zapuštěné bazény pro vaši dovolenou bez obav

Málokdo z nás se za současné koronavirové situace odváží odjet na dovolenou do zahraničí. Pokud jste měli v plánu zajet si v létě k moři, nemusíte propadat smutku. Dopřejte si patřičný komfort v podobě bazénu jako v přímořském letovisku.

Bazén, o kterém jste už dlouho snili

Nyní je ten pravý čas investovat naspořené peníze na dovolenou do bazénu, jejž budete moci využívat po celou letní sezonu. Bazény do země Rentmil lze pořídit v nejrůznějších délkách, hloubkách, barvách a vzorech. V případě, že vám nepadne do oka žádný z bazénů typizovaných, není žádným problémem vyrobit vám bazén na míru. Výrobce bazénů se kromě prodeje zabývá rovněž údržbou a servisem, poradí vám nejvhodnější bazénové příslušenství a zastřešení.

Jaký typ bazénu vás neomrzí?

Jednoznačně to jsou bazény zapuštěné, které vám poskytnou snadný vstup do vody, což ocení hlavně rodiny s malými dětmi, seniory a osobami s horší pohyblivostí. Tento typ bazénu příjemně splyne se zahradou, je možné ho umístit i v členitém terénu. V neposlední řadě je třeba zmínit zastřešení bazénu, díky kterému se v něm můžete koupat až 6 měsíců v roce.

Nadstandardní výbava pro vaše dokonalé pohodlí

Nejprve zmiňme, jaké trendy ve světě bazénů jsou IN. Co se týče tvaru, mezi nejoblíbenější patří obdélník s ostrými rohy, jenž bude na vaší zahradě vypadat velmi elegantně. Jeho luxusní dojem podtrhne bílá barva. Nyní přichází na řadu vybrat si patřičné vybavení. Na stránkách výrobce www.rentmil.cz se dozvíte, že velice populární jsou bazény s upravovanou slanou vodou, která nijak nedráždí pokožku. Chcete-li si zvýšit vaši fyzickou kondici, vybavte bazén protiproudem. Je třeba také nezapomenout na snadnou údržbu. Veškerou práci za vás odvede automatický bazénový vysavač, zatímco vy se budete věnovat daleko příjemnějším činnostem.

 

Zdroj foto: Rentmil.cz

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

KNIHY

FOTOREPORTY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

  

         

 

      

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist