Připravujeme

Obsah:

ÚNOR / BŘEZEN 2020

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2020

A ještě mnohem více...

image_6311

Luxusní wellness najdete i v Česku. Kde?

Nemusíte jezdit na drahou dovolenou do zahraničí. Pokud vyloženě netoužíte po slané vodě blankytného moře, u nás máte vše, na co si vzpomenete. Prvotřídní wellness i servis, které se rovnají luxusním resortům v zahraničí.

Luxusní pobyt ve spa v ČR

Nemusí se jednat jen o prodloužený víkend, můžete si nechat udělat program na míru vašemu tělu. Bolí vás záda nebo trpíte potížemi s pohybovým aparátem? Nechte se hýčkat masážními procedurami či zábaly. Potřebujete zhubnout? Zaměřte se na kúry, které vám pomohou zbavit se přebytečných kil. Stačí si jen vybrat z celé nabídky spa resortů ten pravý.

Spa resort pro dokonalou slast

Luxusní resorty se často nacházejí v místech spjatých s lázněmi. Například Lázně Bělohrad. Město vyhlášené svými blahodárnými rehabilitacemi, které pomáhají lidem po operacích pohybového aparátu. Vedle tradičních lázní vyrostl luxusní komplex Tree of Life, kam jezdí i zahraniční turisté. Nabízí zde totiž neskonalé požitky. Programy kombinující moderní prvky wellness a tradiční metodiky, osvědčené právě z mnohaleté historie těchto východočeských lázní. Hotel Tree of Life je navíc zasazen do panenské přírody. Nedaleko je Jičín, město pohádky, či romantická zřícenina hradu Pecka.

Wellness pobyt na míru

Toužíte vypnout, odreagovat se od všedních dní pročistit své tělo i mysl? Vezměte partnera nebo klidně i kamarádku a vyberte si program oblíbeného resortu Svatá Kateřina v Počátcích. Wellness je specifické už jen tím, že k hotelu samotnému prakticky nejezdí auta (pouze zásobování a klienti, kteří si stání zaplatí). Klid v lůně panenské přírody už vás samotný naladí do pohody. Vybrat si můžete z mnoha pobytů - hubnoucí, detoxikační, beauty, relaxační a spousta dalších. Záleží jen na vás, jestli chcete pročistit tělo, shodit kila nebo si nechat zkrášlit pleť. Výtečné jsou zde jógové programy a milovníky zvířat potěší, že sem mohou přijet i se svými mazlíčky.

Luxusních spa hotelů je v Česku ovšem mnohem více, stačí se jen zaměřit na to, co od nich očekáváte. Pak si budete užívat slast a péči, jaké byste si dopřáli i v těch nejluxusnějších resortech světa.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

KNIHY

FOTOREPORTY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

  

         

 

      

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz   www.womenhouse.cz   www.luxuryhouse.cz 

www.gastrohouse.cz   www.celebrityhouse.cz   www.cinemahouse.cz   www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz   www.luxusniplaze.cz

www.nicemagazine.cz   www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz 

  www.inspirovanikrasou.cz   www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.luxusniplaze.cz    www.podcasthouse.cz    www.menhouseman.cz  

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist