Připravujeme

Obsah:

ZÁŘÍ / ŘÍJEN 2018

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Tesla P 100 D
Fenomén vozů SUV
Elektromobilita 2020
Pirelli kalendář 2017

A ještě mnohem více...

image_6311

Luxusní hotel v Ostravě – Jan Maria ****

Návštěva Ostravy může být dalším příjemným tipem na víkendový výlet. Pokud byste se chtěli vydat do této oblasti, tak tady je pár rad, co přesně navštívit a k tomu ještě jeden bonus v podobě doporučení na ubytování v luxusním čtyřhvězdičkovém hotelu v Ostravě.

Ostrava je třetí největší město České republiky. Město je označováno jako metropole severní Moravy. Mezi lákadla Ostravy patří hlavně industriální část, která se stala velmi oblíbenou a navštěvovanou památkou. Největší dominantou je Dolní oblast Vítkovic. Je součástí průmyslového areálu, který je dále tvořen dolem Hlubina, vysokými pecemi a koksovnou Vítkovických železáren.

Rozhodně si nesmíte nechat ujít procházku stezkou technických atraktivit tohoto kraje. Zavede vás nejen do dolů, ale také do muzeí, jako jsou technické, hasičské a hornické. Opomenout byste neměli ani prohlídku místního pivovaru a nitro pěchotních srubů.

Za návštěvu stojí i tamní zoologická zahrada a výstaviště Černá louka. Zrelaxovat se navíc můžete v areálu lesoparku Stromovka. A pokud už budete mít kulturního vyžití až nad hlavu, přidáváme tip na ubytování poblíž centra Ostravy. Bude tam na vás čekat odpočinek i luxusní restaurace.

Luxusní hotel v Ostravě – Jan Maria ****

V Ostravě naleznete hotel i pro nejnáročnější klientelu se stylovou restaurací a ubytováním. Dále je k dispozici wellness, pro dokonalé odreagování. Hotel nabízí i víceúčelové sportovní hřiště (fotbal, tenis, basketbal, házená) a fitness centrum. V areálu se nachází moderní bowlingová dráha. Samozřejmostí jsou služby zdarma jako parkoviště a wi-fi.

Luxusní restaurace Ostrava Jan Maria ****

Hotel Jan Maria **** nabízí také v areálu nově zrekonstruovanou restauraci. Moderní designové pojetí je v hornickém stylu a odráží tím místní tradice. Hotel je unikátní i tím, že je postaven v objektu bývalé šachty. Restaurace je komplet nekuřácká, klimatizovaná a má jídelní lístek v elektronické podobě. Její dokonalou atmosféru dotváří krb. 

Nachází se zde i salonek pro firemní i soukromé akce s kapacitou do 50 osob. Naleznete zde unikátní vinný sklípek pro 20 osob, kde můžete ochutnat 100 druhů kvalitních vín, nebo si domluvit speciální degustaci. Příjemnou možností pro oslavy je i venkovní kryté posezení s grilem, kam se vejde až 40 osob.

Hotel Jan Maria se nachází v ulici Slívova 1946/7 ve Slezské Ostravě.

 

Hotel Jan Maria ****

Slívova 1946/7, 710 00 Ostrava

Recepce hotelu / rezervace (nonstop)

Tel: +420 595 245 111

Mob: +420 739 455 744

E-mail: rezervace@jan-maria.cz

Více informací na www.jan-maria.cz

Video

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

AKCE

Generální partneři portálu:

Partneři portálu:

                 

Další portály mediální skupiny HMG:

        

TOPlist