Připravujeme

Obsah:

ZÁŘÍ / ŘÍJEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_6311

Ložnice plná jarních vzorů

Vstávat? Ještě ne, prosím, ještě chvilku... S povlečením sesvěžími vzory, praktickými napínacími prostěradly, pohodlnými polštáři, měkkými přikrývkami a nápady na dekorace vykouzlíte v ložnici pohádkověkrásnou atmosféru. Stačí zatáhnout stylovézávěsy a ještě se na chvíliponořit do příjemnéhospánku nebo se oddat lenošení.

Kolekci „Ložnice plná jarních vzorů“ najdete v síti obchodů Tchibo a prodejních místech Tchibo v obchodních řetězcích od 11. února, v e-shopu www.tchibo.cz již od 5. února 2019.

Oboustranné perkálové povlečení

Povlečení je ze 100% biobavlny. Perkálový materiál vyrovnává teploty a dobře saje. Povlečení se zapíná na zip. V nabídce je standardní velikost, tedy povlak na polštář o velikosti 90 x 70 cm a povlak na peřinu o velikosti 135 x 200 cm za předběžnou cenu 599Kč a na dvoulůžko, tedy dva povlaky na polštář o velikosti 90 x 70 cm a povlak na peřinu o velikosti 200 x 200 cm za předběžnou cenu 699 Kč. 

Povlaky na polštáře, 2 ks

Povlaky jsou ze 100% biobavlnyJsou z  materiálu renforce, který je měkký, lehký a hladký. Velikost každého povlaku je 40 x 80 cm. Předběžná cena za sadu 199 Kč.

 

Multifunkční přehoz

Přehoz je ze 100% biobavlny. Využijete ho na více věcí, poslouží jako přehoz na postel, na pohovku či křeslo nebo jako ubrus. Rozměry přehozu jsou 230 x 250 cm. Předběžná cena 499Kč. 

Světelný řetěz s LED

Navodí jarní atmosféru. Řetěz měří 230 cm a je na něm 10 decentních třešňových květů z textilu. LED světýlka jsou pevně zabudovaná v květech. Řetěz má funkci časovače a je určený do interiéru. Předběžná cena 249 Kč. 

Oboustranné povlečení pro páry

Povlečení je ze 100% biobavlny. Povlečení, které se zapíná na zip je z jemného a hladkého materiálu. V nabídce je standardní velikost, tedy dva povlaky na polštář o velikosti 90 x 70 cm a dva povlaky na peřinu o velikosti 135 x 200 cm za předběžnou cenu 1.190Kč.

Korková zátka s mikrořetězem s LED

Originální osvětlení. Světelný mikrořetěz je z ohebného drátku a má 10 LED světýlek, která prosvítí prázdnou lahev zevnitř, a vytvoří tak zajímavé osvětlení. Předběžná cena 149 Kč.

Krepové povlečení z mikrovlákna

Nemusí se žehlit a rychle schne. Povlečení se zapíná na zip. V nabídce je standardní velikost, tedy povlak na polštář o velikosti 90 x 70 cm a povlak na peřinu o velikosti 135 x 200 cm za předběžnou cenu 399Kč a na dvoulůžko, tedy dva povlaky na polštář o velikosti 90 x 70 cm a povlak na peřinu o velikosti 200 x 200 cm za předběžnou cenu 499 Kč. 

Lampička na čtení s LED

Lze ji úsporně srolovat. Lampičku můžete k něčemu připevnit nebo ji postavit. Má pevně zabudovaná LED světla. Průměr základny je 6 cm a délka ramene je 17,5 cm. Předběžná cena 179 Kč.

 

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

KNIHY

FOTOREPORTY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

           

      

Další portály mediální skupiny HMG:

        

     CELEBRITYHOUSE.cz

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz   www.womenhouse.cz   www.luxuryhouse.cz 

www.gastrohouse.cz   www.celebrityhouse.cz   www.cinemahouse.cz   www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz   www.luxusniplaze.cz

www.nicemagazine.cz   www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz 

  www.inspirovanikrasou.cz   www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.luxusniplaze.cz    www.podcasthouse.cz    www.menhouseman.cz  

TOPlist