Připravujeme

Obsah:

ZÁŘÍ / ŘÍJEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_6311

Lisca připravila speciální akci Proud to be me

Lisca připravila v centru Lublaně opravdu speciální akci – Proud to be me. My ženy často zapomínáme, že to, co nás dělá zajímavými a nádhernými, je právě naše odlišnost. Vysoké nebo malé, zakulacené nebo štíhlé, s košíčky G nebo AA… Tvar naší postavy je takový, jaký je, a je správné naše tělo přijmout a najít na něm co nejvíce předností. Definuje nás však i naše osobnost. Naše příběhy. Bez ohledu na to, co nám tvrdí okolí, se každá z nás pyšní něčím, na co může být hrdá.

18 odvážných dívek ze Slovinska, Chorvatska, Bosny a Hercegoviny a Srbska se proto v půlce května prošlo přes náměstí Prešernov trg v plavkách Lisca, čímž chtěly vyjádřit, že nehledě na to, co nám tvrdí ostatní, v sobě vždy můžeme najít sílu a uvědomit si, že jsme nádherné takové, jaké jsme. Adriana už si proto nedělá hlavu s tím, že je trošku menší a její křivky naopak o něco větší; Barbara vzkazuje, že i s nějakým kilem navíc může být dobrou sportovkyní a cítit se skvěle bez ohledu na to, co jí říkají ostatní; Elisa už se vybodla na diety a výčitky, změnila svůj způsob stravování a konečně se ve svém těle cítí spokojeně; Špela měla problémy s vyjadřováním, ale získala sebevědomí a rozhodla se, že se hrdě vydá do světa… Ano, my ženy jsme okouzlující a silné, a tuto pozitivní energii můžeme přenést i na druhé a společně zazářit.

A jak je vidět, tak v létě na pláži budeme moct opravdu zazářit bez ohledu na naši postavu. Plavkové trendy hlásají živé barvy, tropické vzory, etno styl a elegantní detaily. Módně zapůsobíme i v jednodílných plavkách nebo v bikinkách, a to hlavně, když se projdeme po pláži vzpřímeně a s hlavou vzhůru – hrdé samy na sebe.

V rámci této kampaně LISCA připravila soutěžní hru o ceny - hlavní výhrou je dárkový poukaz LISCA v hodnotě 500 eur.  

Více na www.lisca.cz

#ProudToBeMe

#PonosnaNase

#HrdaSamaNaSebe

Video

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

AKCE

KNIHY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

                         

      

Další portály mediální skupiny HMG:

        

     CELEBRITYHOUSE.cz

TOPlist