Připravujeme

Obsah:

ÚNOR / BŘEZEN 2020

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2020

A ještě mnohem více...

image_6311

Limitovaná edice SodaStream Spirit WorkOut s výbavou nejen na sport

Možná se začínáte připravovat na Vánoce a přemýšlíte, čím udělat radost svým blízkým. Pokud si říkáte, že by ten pravý dárek měl splňovat ideálně několik věcí dohromady – být praktický, pomáhat a zároveň k něčemu motivovat – pak pro vás máme skvělý tip. Darujte novou limitovanou edici SodaStream Spirit WorkOut!

Potěší každého, kdo dodržuje zdravý životní styl a chce mít vodu stále při ruce – ať už při sportu nebo jiných příležitostech. A také každého, komu záleží na nákladech a životním prostředí – omezením výdajů za balenou vodu šetříte vlastní rozpočet a zároveň předcházíte hromadění jednorázových plastů. Sada také může motivovat k novoročním předsevzetím plným pohybu a dostatku tekutin, která nevyhnutelně budou následovat po vánočních oslavách.

                                                

Rozšířené balení obsahuje výrobník domácí perlivé vody SodaStream Spirit Black včetně lahve Fuse a bombičky s potravinářským plynem, která vystačí na přípravu přibližně 80 litrů perlivé vody. A dále jsou součástí limitované edice lahve z nové kategorie „Voda s sebou“ volnočasová a společenská lahev a také modrý sportovní ručník s logem SodaStream.

Výrobník SodaStream Spirit Black dokáže připravit osvěžující perlivou vodu v pohodlí domova z čerstvé kohoutkové vody. Jeho předností je naprosto jednoduchá obsluha – revoluční systém uchycení lahve bez nutnosti jejího šroubování. Tlačítko pro ovládání perlení je umístěné na horní straně přístroje a počtem stisknutí lehce reguluje intenzitu naperlení podle vlastní chuti. SodaStream Spirit v sobě snoubí jak funkčnost, tak i eleganci. Ve stylovém černém provedení doplní každý interiér.

Společenská lahev v černém provedení je opatřena elegantním poutkem pro praktické nošení, a z volnočasové lahve se lze pohodlně napít na výletě v přírodě či při sportovních aktivitách díky novému sportovnímu víčku. Lahve z nové kategorie „Voda s sebou“ o objemu 0,6 l jsou vyrobeny z plastu bez BPA, jsou umyvatelné v myčce a snadno se vejdou do kabelky nebo tašky. Díky svému designu a oblým křivkám rovněž nabízí mnohem estetičtější variantu k PET lahvím. Hermetické kovové víčko zabraňuje vytékání čerstvé perlivé či neperlivé vody a dostatečně široké hrdlo umožňuje použít kousky ovoce, bylinek nebo zeleniny na dochucení vody.

Limitovaná edice SodaStream WorkOut je navíc doplněn světle modrým ručníkem s logem SodaStream na elastickém oušku.

Doporučená cena limitované edice SodaStream Spirit WorkOut s rozšířenou sportovní výbavou je 2599, – Kč.

Video

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

KNIHY

FOTOREPORTY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

  

         

 

      

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz   www.womenhouse.cz   www.luxuryhouse.cz 

www.gastrohouse.cz   www.celebrityhouse.cz   www.cinemahouse.cz   www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz   www.luxusniplaze.cz

www.nicemagazine.cz   www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz 

  www.inspirovanikrasou.cz   www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.luxusniplaze.cz    www.podcasthouse.cz    www.menhouseman.cz  

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist