Doporučujeme

V kinech od listopadu:


JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT

image_14412

Lákavé podzimní trendy v Atriu Flora

V obchodním centru Atrium Flora je podzim v plném proudu. Pestrá škála zdejších obchodů nabízí výhodné nabídky pro každého. Máte tak teď jedinečnou šanci se vybavit podzimním a zimním oblečením za atraktivní ceny.

Do obchodního centra Atrium Flora přicházejí exkluzivní podzimní kolekce. Navíc na vás ve čtyřech podlažích obchodního centra čekají velkorysé slevy. Využijte chytrých nabídek a pořiďte si pohodlné, teplé a šik oblečení na celou podzimní a zimní sezonu. V Atriu Flora seženete kvalitní módní kousky pro celou rodinu. Díky pestré nabídce obchodů zde najdete nejen atraktivní oblečení, ale i drogerii, knihy či vybavení do domácnosti.

Obchodní centrum nadále myslí i na bezpečnost návštěvníků. Samozřejmostí je dostatek dezinfekčních prostředků pro zákazníky obchodního centra, pravidelná dezinfekce společných prostor, ale i doporučení dostatečných rozestupů. Kromě toho je možné v Atriu Flora pořídit bezpečnostní pomůcky v Rouškomatu, který je umístěný vedle vchodu do obchodu Albert.

Atrium Flora mimo velké škály slev nabízí i aktuální akce v rámci Programu výhod, do kterého se můžete registrovat v infocentru Atria Flora. Program výhod vám otevře dveře k dalšímu množství slev a výhodných akcí, k nimž mají přístup pouze členové programu. Nově na vás čeká 32 lákavých nabídek od 1. října. Program můžete využít nejen na výhodné nákupy oblečení, ale i na občerstvení či služby, které jsou v obchodním centru poskytovány. Na webu Atria Flora naleznete aktuální nabídky Programu výhod. Registrace do programu je zdarma.

Aktuální výhodné nabídky a informace naleznete na webu www.atrium-flora.cz.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

KNIHY

FOTOREPORTY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

  

         

 

      

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist