Připravujeme

Obsah:

KVĚTEN / ČERVEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_6311

Křest kalendáře v klubu Misch Masch

Nově otevřený hudební klub Misch Masch poskytl své stylově zrekonstruované prostory pro dobrou věc. Pod záštitou Prahy 7 proběhl křest charitativního kalendáře. Výtěžek z prodeje kalendáře půjde prostřednictvím grantu SRDCOVKA nemocným SMA nemocí. Granty SRDCOVKA patří pod nadaci OKD, které se daří pomáhat hendikepovaným, dětem i seniorům.

Patroni kalendáře byli sportovci a herci jako např. Erich Brabec, Kamil Čontofalský, Patrik Berger, Antonín Panenka, Horst Siegl, Vlastimil Vidlička, Jan Koukal, Vladimír Šmicer a další sportovní legendy. Jejich konání podpořil i muzikant Czenda Urbánek ze Support Lesbiens, mistryně světa v boxu Lucka Sedláčková a módní stylista Kája Pavlíček.

Všichni byli nadšeni zejména z unikátního pivního baru a z nádherné atmosféry klubu. Hlavně však ukázali své velké srdce a přišli podpořit lidi, kteří neměli v životě takové štěstí jako oni.

Legendární klub Misch Masch má dvě stage: hlavní je ve velkém sále a hraje současný hudební směr. Návštěvníci se mohou těšit z velké LED obrazovky, světelných efektů a dvou hlavních barů. Druhá stage je připravena pro fanoušky Oldies, tedy hudbu 80. a 90. let.

 

„S nadací Srdcovka spolupracuji už několik let. Připadá mi úplně logické, že jako zdravý člověk budu pomáhat těm, kteří to štěstí nemají. Zvlášť když teď mám malou dcerku si uvědomuji, jaký je to dar, že je zdravá.  S hlavní hybnou silou Srdcovky Miluškou Dosoudilovou už máme v hlavě další plány na akce, které by opět mohly pomoci lidem se SMA,“ svěřil se bývalý fotbalista Vlastimil Vidlička. 

Video

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

AKCE

Generální partneři portálu:

Partneři portálu:

               

      

Další portály mediální skupiny HMG:

        

TOPlist