Připravujeme

Obsah:

KVĚTEN / ČERVEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_6311

Krásné vlasy může být každý. Co nepodceňovat?

Dokonalost vlasů je především u žen velmi ceněna. Krásu dokáže výrazně ovlivnit kvalita účesu. Když ale nejsou vlasy kvalitní, vždy je výsledný efekt spíše nedokonalý, než jedinečný. Jestliže i vy patříte do skupiny těch, kteří touží po krásných až dokonalých vlasech, zde jsou tipy na to, co nepodceňovat.

Dostatek vitamínů

Ty potřebuje nejenom obecně celé lidské tělo, ale pochopitelně je potřebuje také každý jednotlivý vlas, nebo vlasová pokožka. Jak je do těla dostat? Jsou různé způsoby. Může to být buď z běžné stravy, nebo je možné zvolit i jinou cestu. Jsou to kvalitní vitamíny na vlasy ve formě doplňků stravy, které můžeme doporučit užívat. Z jakého důvodu? Jelikož jednoduše stačí sníst tabletku a rázem je zajištěna denní doporučená dávka všech vitamínů, které vlasy potřebují.

Eliminace problémů

Vlasy jsou dokonalé jenom tehdy, pokud mají tu správnou péči, jakou mít mají. Jenom tak se neobjevují komplikace, které se na kráse mohou zcela pochopitelně hlavně negativně podepsat. Co máme na mysli? Třeba:

  • Polámané vlasy
  • Roztřepené konečky
  • Mastné, nebo suché vlasy

Eliminace daných problémů je dnes celkem jednoduchá. Je spojena s tím, že je vhodné vlasy mýt kvalitním šamponem, používat kondicionér a následně také nezapomínat na různé vlasové masky, které je vhodné jednou za čas využívat.

Podpora růstu a hustoty

Čím jsou vlasy hustší, tím lépe vypadají. Aby byl tento efekt skutečně zaručený, je třeba vydat se hned dvojicí cest. Nejprve je dobré zjistit, jak zabránit padání vlasů a následně tyto rady dodržovat. Druhá cesta je spojena s tím, že se budete snažit o podporu růstu vlasů. I zde budeme konkrétnější a zmíníme, že je dobré používat takzvané vlasové aktivátory. Ty mohou působit už přímo v samotné pokožce hlavy, což se následně pozitivně projeví na rychlosti růstu. A tedy i na samotné výsledné hustotě vašich vlasů.

 

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

FOTOREPORTY

Generální partneři portálu:

Partneři portálu:

               

      

Další portály mediální skupiny HMG:

        

TOPlist