Připravujeme

Obsah:

ZÁŘÍ / ŘÍJEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_6311

Kosmetické novinky z portfolia Dellux

Teplé dny máme už za sebou, tak je potřeba se "ohřát", alespoň při kosmetických novinkách. Přinášíme vám to nejnovější z portfolia Dellux.


SENSAI Cellular Performance Extra Intensive 10 minutes Revitalising Pads

Pečující polštářky pro oblast očí a úst, které okamžitě revitalizují pleť. Obsahují Koishimaru Silk, které stačí nechat působit 10 minut.

Doporučená cena: 4490 Kč (balení 10x2). 

Elizabeth Arden Retinol Ceramide Capsules

Oblíbené ceramidové kapsle přicházejí v noční verzi. Ta kombinuje účinky retinolu, který pleť hluboce hydratuje, a ceramidů, které tvoří ochranou bariéru pleti.

Doporučená cena: 1200 Kč (30 kapslí), 2300 Kč (60 kapslí). 

VŮNĚ PRO NI 

Dolce&Gabbana The Only One je vůně sofistikované a hypnotizující ženkosti plná vzrušující a nezdolnou energií. Zaujme vás hra protikladů, jelikož kombinuje fialku s bergamonem a kávu s kosatcem, které splynou do neočekávané přitažlivosti a jemnosti.

Doporučená cena: 2350 Kč / 50ml.

 

 

Zadig&Voltaire Girls Can Do Everything je magická vůně v unikátním flakonu. Je směsí radosti, optimismu a energie díky vůní kapradí, elegantním bergamonem a směsí hrušky a fazole tonka. Doporučená cena: 2300 Kč / 50ml.

 

VŮNĚ PRO NĚJ 

Issey Miyake L`eau Super Maujere D`issey je vůně inspirovaná mořskou solí a sluncem vybledlého dřeva, která rozpoutává sílu vody s novou vzrušující kombinací aromatických tónů, esencí šalvěje a rozmarýnu. 

Doporučená cena: 1950 Kč / 50ml.

 

Dolce&Gabbana The One Grey zaujme kontrastními tóny, fúzí protikladů obklopeným aromatickým kardamonem a zemitým vetiverem.

Doporučená cena: 1790 Kč / 50ml.

 

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

AKCE

KNIHY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

                         

      

Další portály mediální skupiny HMG:

        

     CELEBRITYHOUSE.cz

TOPlist