Připravujeme

Obsah:

KVĚTEN / ČERVEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_6311

Kontinentální postele Le Chomat

Nejdůležitější součástí našeho života je kvalitní spánek. Je velmi důležitý pro naše zdraví, protože při něm odpočíváme a nabíráme energii. Proto při zařizování našich bytů a baráků by měla být kvalitní postel na prvním místě. Jejímu výběru bychom měli věnovat velkou pozornost.

Pro inspiraci nemusíme chodit daleko. Stačí se jen podívat do pokojů luxusních hotelů. A to nejen v zahraničí, ale i u nás. Určitě jste si už na vlastní kůži vyzkoušeli, že spánek ve vyhlášených hotelech je opravdovým zážitkem. Většina apartmánů má ve výbavě kontinentální postele, které se postarají hostům o vychutnání si kvalitního spánku.

Ke koupi postele byste měli přistupovat jako ke koupi luxusní kabelky, nebo drahého šperku. Nedělejte rozhodně žádné kompromisy a už vůbec nešetřete na rozpočtu pro vaši novou postel. Tato investice se vám nakonec vrátí v podobě dobrého zdraví a kvalitního spánku.

Jak vybrat kvalitní postel?

Základem dobré postele je kvalitní matrace. Zaměřte se na pevné jádro, které by mělo být složené ideálně z několika vrstev. Zaměřte se na kvalitní materiály, jež zaručí dobrou prodyšnost a přizpůsobí se vašim křivkám. Pevnou část postele tvoří bytelné základy. Při výběru postele buďte nároční a za kvalitní postel si raději připlaťte.

Náš redakční tip je luxusní kontinentální postel Le Chomat, která je vytvořena poctivou řemeslnou výrobou v rodinné firmě s dlouholetou tradicí.

Kontinentální postele

Nabídka Le Chomat je pestrá a široká a naleznete v ní kontinentální postele v řadách L’Homme, Noir Elegance, La Femme, Signature, Arche, Innocence, Miracle a Création. Postele se vyznačují minimalistickým designem, čistými liniemi a dominantními čely v prvotřídní kvalitě a komfortu. 

Rodinná značka zaručuje punc kvality každého produktu. Navíc s příjemnými dekorativními prvky a hluboce vsazenými knoflíky. Kompletní nabídku naleznete na www.lechomat.cz.

Video

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

FOTOREPORTY

Generální partneři portálu:

Partneři portálu:

               

      

Další portály mediální skupiny HMG:

        

TOPlist