Připravujeme

Obsah:

ZÁŘÍ / ŘÍJEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_6311

Koktejl design a blížící se podzim | Editoriál

Vážení čtenáři, přejeme vám krásný začátek podzimu za nás z redakce. O víkendu nastala podzimní rovnodennost a za necelé tři měsíce tu už budeme mít Vánoce. Ne, nebojte, nechci vás takto předčasně strašit! Víkendové počasí nám dalo jasně najevo, že krásným letním dnům je už asi opravdu konec, ale… Přichází období svetrů a huňatých dek, a právě díky tomu já přežiji letošní podzim a zimu. 

V týdnu jsme s redakcí na pozvání zavítali do show roomu DECO LOCO na Design koktejl, kde nám byla představena nová řada závěsných, stolních i stojacích lamp LUSITO TUBE a luxusních pufů z kolekce Di’sign, jež jsou ideální pro pohodu blížícího se podzimu. Lampy a světla opravdu vytvořily dokonalou atmosféru, a tak jsme se usadili do křesel či pohodlných pufů a nechali se okouzlit dobře připraveným večerem. Co mě také na akci zaujalo, a myslím si, že se to k podzimu dokonale hodí, je značka Vuudh. Jedná se o bytové vůně, difuzéry a svíčky bez syntetických látek, inspirované asijskými zeměmi. 

S přicházející zimou však netřeba zoufat a propadat depresím. Někdo mi jednou řekl, že i podzim může mít své světlé stránky, třeba si zapalte krb, nalijte si sklenku dobré whisky, dočtěte si dlouho odkládanou knihu a těšte se na vánoční cukroví. A pokud nemáte krb, rozhodně není vše ztraceno. I „obyčejná svíčka“ vás může zahřát na duši. Já na to půjdu letos s touto radou; krb sice nemám, ale pořídila jsem si spousty svíček a dobrých knih. Navleču se do svetru, udělám si svařené víno a sepíšu vše, co si letos dobrého upeču, protože právě takto to mám moc ráda. 

 

Krásné a úspěšné dny.

Simona Parvusová

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

AKCE

KNIHY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

                         

      

Další portály mediální skupiny HMG:

        

     CELEBRITYHOUSE.cz

TOPlist