Připravujeme

Obsah:

ZÁŘÍ / ŘÍJEN 2018

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Tesla P 100 D
Fenomén vozů SUV
Elektromobilita 2020
Pirelli kalendář 2017

A ještě mnohem více...

image_6311

Kde vybrat tu nejlepší last minute dovolenou

Už máte naplánovanou letošní dovolenou? Že ne? …tak to je moc dobře. Protože letošním hitem jsou last minute zájezdy, které díky posilující české koruně můžete sehnat za velmi příznivé ceny. Jen je potřeba být připravení na odjezd do několika málo hodin. Nakupte si tedy vše potřebné, sbalte si věci a vyměňte si dostatečné množství peněz do zahraničí. Pak už stačí jen vědět, kde hledat tu nejlepší last minute dovolenou, a třeba se vám poštěstí odletět už zítra.

Naše doporučení směřuje na portál posedlost.cz. Naleznete zde některé nabídky až se 60% slevou na jednotlivé zájezdy. Pojďme se podívat, které destinace se vyplatí sledovat.

Doporučené destinace na last minute

Které destinace jsou pro letošní rok cenové trháky? A kam se tedy vyplatí formou na poslední chvíli vycestovat? Tady přinášíme pár tipů.

Například last minute Bulharsko letecky je letošní skrytou perlou. Sehnat se dá za velmi příznivou cenu, a tamní služby jsou už na vysoké úrovni oproti dřívějším letům. V Bulharsku je poměrně lacino, a tak si na místě můžete hezky užívat. Toužíte-li po klasické dovolené, dopřejte si last minute Chorvatsko. Tato typická česká dovolená nabízí nejen krásné pláže, ale i azurově modré moře. Pokud máte rádi vyšší standard, naším tipem je last minute Španělsko.

Při rozhodování, kam se letos vypravit, nezapomeňte na Řecko a jeho ostrovy: přivítají vás přátelští lidé, teplé a čisté moře s dostatečným počtem slunečných dnů. Proto last minute Řecko letecky může být ideální volba právě pro vás. Když zůstaneme ještě v této destinaci, nezapomenutelným místem je ostrov Zakynthos, kde si kromě nádherných pláží můžete dopřát i výborné gastro zážitky. Aktuální nabídku naleznete na Zakynthos last minute.

Sledovat se vyplatí i další destinace, jako je Francie, Kypr a Černá Hora.

Kde naleznete nejlepší last minute zájezdy

Více nabídek zájezdů na poslední chvíli najdete na www.posedlost.cz.

 

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

AKCE

Generální partneři portálu:

Partneři portálu:

                 

Další portály mediální skupiny HMG:

        

TOPlist