Doporučujeme

V kinech od listopadu:


JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT

image_14412

Kde si v Praze zastřílet i bez zbrojního průkazu?

Podle českého zákona pro vlastnění a držení zbraně a střeliva potřebujete platný zbrojní průkaz. Pokud si však chcete vyzkoušet střílení na terč, aniž byste museli mít zbrojní průkaz, možnost existuje. V hlavním městě totiž některé střelnice umožňují široké veřejnosti odzkoušet si, jaké to je držet v ruce zbraň a vystřelit z ní.

Střelné zbraně v některých lidech vyvolávají strach a paniku, pro jiné lidi však představují relaxační zábavu. Střílení dávno není pouze military záležitost, je to i odreagování a netradiční zážitek. Přijďte na střelnici sami i se svými kamarády či kolegy. V moderní indoor střelnici Prague Armory na vás čekají profesionální instruktoři, kteří vás seznámí s bezpečnostními pravidly a provedou vás manipulací se zbraní.

Co největší zážitek ze střelby

Pokud sledujete akční filmy a občas si říkáte, jaké to asi je být na jejich místě, můžete si to v Prague Armory vyzkoušet. V podstatě nezáleží na tom, jestli zbrojní průkaz vlastníte, nebo nikoliv. V dané střelnici nachází útočiště jak lidé se zbrojním průkazem, kteří se chtějí ve střelbě zdokonalovat, tak i jedinci vyhledávající adrenalinové zážitky. Střelnice umožňuje každému zastřílet si z moderních i historických zbraní.

Pražská střelnice má v nabídce celou škálu zbraní, dokonce i z první a druhé světové války. Připraveny jsou samopaly a útočné pušky, nechybí také odstřelovací pušky. Přijde si na své opravdu každý. Po celou dobu střílení je při vás instruktor, takže se nemusíte ničeho bát. Zapomeňte na strasti každodenního života a na chvíli se přeneste do role agenta či vojáka.

Prostředí je moderní a s přátelskou atmosférou

Střílí se na rychlé terčové pojezdy. Dokonce ani v létě se nebudete cítit na střelnici špatně, neboť její prostory jsou klimatizované. Tak neváhejte a objednejte si střelecký balíček. Nepotřebujete žádné vlastní vybavení.

Zaparkujete hned u budovy v průmyslovém areálu na Kolbenově ulici v Praze. Více informací najdete přímo na webové stránce střelnice https://praguearmory.cz, kde si můžete zážitek rezervovat i online.Zdroj foto: Praguearmory.cz

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

KNIHY

FOTOREPORTY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

  

         

 

      

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist