Připravujeme

Obsah:

KVĚTEN / ČERVEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_6311

Kancelářské židle: funkčnost a zdraví na prvním místě

Trávíte spousty času u stolu v kanceláři, nebo doma u počítače? Pokud ano, je zapotřebí si vybrat opravdu kvalitní kancelářskou židli, jež bude plnit veškeré funkce, které od ní požadujete, a zároveň bude šetrná k vašemu zdraví. Sedavé zaměstnání či setrvávání u počítače po dlouhé hodiny se nepříznivě podepisuje bolestí zad a křivením páteře. Není moudré tyto problémy podceňovat, čili si v podstatě vědomě ničit zdraví. Proto při výběru židle zvolte pro vás tu nejvhodnější.

Zdravá záda i krční páteř díky kvalitní židli 

Nic cennějšího, než je naše zdraví, nemáme, a proto je důležité se tím řídit i při výběru židle, na které budeme trávit mnoho času. Vybírejte takovou, jež disponuje ergonomickým opěradlem, područkami v dostatečné výšce a měkkým polstrováním, díky němuž eliminujete bolest krční páteře a zad. Na trhu seženete i speciální zdravotní židle, jež vznikaly za pomoci renomovaných odborníků.

Nezapomínejte na důležité funkce židle

Nejprodávanější židle mají mnoho důležitých funkcí, bez kterých už byste se dnes neobešli. Mezi ně patří výškově nastavitelná poloha sedáku i opěrky, houpací mechanismus, jezdící kolečka a řada dalších věcí.

Vyberte tu pravou pro kancelář i domov

Jak správně vybrat židli k počítači? Na začátku je dobré si určit priority, tedy co od ní očekáváte. Myslete především na svoje zdraví, moderní design a veškeré praktické funkce pro pohodlnější užívání a ovládání. Nezapomínejte ani na kvalitní materiály, jež zaručují dlouhou životnost kancelářské židle i její snadnou údržbu. Lépe koupit o něco málo dražší, ale o mnoho kvalitnější výrobek, než jen lacinou náhražku.

Kde hledat kvalitní kancelářské židle za přijatelné ceny

Hledáte-li opravdu kvalitní a funkční kancelářské židle, jež vám budou dobře sloužit, i pokud jde o vaše zdraví, pak najdete více zde, v internetovém obchodě na www.atan.cz.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

FOTOREPORTY

Generální partneři portálu:

Partneři portálu:

               

      

Další portály mediální skupiny HMG:

        

TOPlist