Připravujeme

Obsah:

KVĚTEN / ČERVEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_6311

Kabelky BREE | Jaro a léto plné barev s kolekcí Limoges

Tašky BREE pro ženy a muže, ručně vyráběné, s tradicí 45 let, kvalita bez kompromisů, dokonalé zpracování, funkčnost a jednoduchý nadčasový design – tak by se dala značka BREE, která právě vstupuje na český trh, jednoduše charakterizovat.

Německá značka kožených, ručně vyráběných tašek Bree představuje limitovanou edici Limoges inspirovanou hravou elegancí pařížského Montmartru v nových trendy barvách jaro / léto 2016 (oranžová, světle modrá, černá, světlá lila a slonová kost).

 

Hobo tašky, psaníčka a peněženky Limoges s ozdobným reliéfním lisem rozzáří každý outfit, kromě výrazných barev osloví i praktickým zpracováním a uspořádáním vnitřku. Kabelky kolekce Limoges mají odnímatelný a nastavitelný ¾ ramenní popruh, zavírání na zip, několik různých kapes na mobil, karty a další potřebné věci, hobo tašky jsou vybaveny i velkou otevřenou kapsou, poutky na tužky i klíčenkou.

 

 

Tašky od německé rodinné firmy BREE se pro každého stanou partnerem na celý život. Vyznačují se nadčasovou elegancí, detailně promyšleným designem a dokonalou mistrovskou propracovaností.

 

Oficiální WEB a Eshop: www.bree.cz

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

FOTOREPORTY

Generální partneři portálu:

Partneři portálu:

               

      

Další portály mediální skupiny HMG:

        

TOPlist