Doporučujeme

V kinech od listopadu:


JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT

image_14412

K příjemnému odpočinku patří stín

Téměř letní počasí nás láká ven nejen na procházky, ale i jen tak v klidu doma strávit pár chvil u dobré kávy nebo čtením zajímavé knihy. Abychom si vychutnali svou chvilku na odpočinek, potřebujeme i pohodlí ve stínu.

Stín na balkoně

V posledních týdnech jsme na odpočinek měli více času než jindy, přesto nemusel být vždy tak pohodlný, jak bychom si představovali. Sluneční paprsky už mají sílu, vydržíme se tak vyhřívat jen chvíli a pak chceme odejít do stínu. Na terasách, balkonech nebo zahradě před domem ale nemusíme mít vždy možnost se schovat, pokud nechceme zalézt zpět do domu či bytu. U bytů s menšími balkony je řešením, jak získat stín kdykoli ho potřebujeme, balkonová markýza. Zastíní nám terasu nebo balkon podle potřeby. Můžeme se tak věnovat četbě, pozorování okolí nebo třeba péči o rostliny a být přitom chráněni před slunečními paprsky.

Pohodlí i do zahrady

Na větší terasy a lodžie, kde kromě křesílka a stolku máme i více prostoru na gril a posezení i pro přátele pak potřebujeme zastínění terasy pro zvýšení komfortu i pohodlí. Sami si tak můžeme vybrat, kdy a kolik času chceme na terase trávit a jakou činností. Na zahradě u domu je pak potřeba stínu velká, abychom si mohli vychutnat ranní snídani nebo se věnovat svým koníčkům. Pro zastínění prostoru i posezení a místa pro odpočinek máme na výběr dvě možnosti: markýza nebo pergola. Pergola má pevnou konstrukci, kterou nelze přenášet nebo měnit, lze ji umístit samostatně nebo využít stěnu domu jako jednu ze stran. Markýza naopak žádnou konstrukci nemá, kotví se přímo do fasády a ve staženém stavu o ní téměř nevíme.

Možný řešením je také kombinace obou, tedy pergoly s markýzou. K dispozici je tak daný prostor, ohraničený pevnou konstrukcí, ale zastínění nebo sluneční paprsky si budeme díky markýze moci regulovat podle svých potřeb.

 

Zdroj foto: t-shade.cz

Video

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

AKCE

KNIHY

FOTOREPORTY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

  

         

 

      

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist