Připravujeme

Obsah:

ZÁŘÍ / ŘÍJEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_6311

Jsou to detaily, které dělají ve výsledku mnoho

Máte-li firmu, pak vám je nejspíš jasné, že to, jak vypadá, do značné míry reprezentuje vás samotné. Nejspíš dbáte na čistotu, kvalitní vybavení kanceláří i výrobních hal, využíváte profesionálních služeb k údržbě zeleně v okolí podniku. Měli byste mít ale na paměti, že i detaily dělají hodně.

Umožněte přístup do firmy vozíčkářům

Bezbariérový přístup kamkoliv by měl být samozřejmostí. Nicméně tomu tak stále ještě není. Ukažte, že myslíte na všechny vaše obchodní partnery a klienty. Nechte si zabudovat před vchody, prahy i schody nájezdové plošiny.

Aby se ve firmě nikdo neztratil, používejte piktogramy

Cedulky s grafickým označením jednotlivých místností velice usnadní pohyb klientů v prostorách podniku. Identifikuje tak toalety, šatny, provozovnu a podobně. Stejně tak piktogramy zakazující například kouření, případně používání mobilních telefonů se jistě hodí.

Nepodceňte odpadkové koše

Odpadkové koše určitě vlastníte. A zřejmě už jste přišli na to, že jich nikdy není dost. V kancelářích, na toaletách, na chodbách i v provozovnách. Někde si vystačíte s obyčejnými koši, jinde je třeba umístit odpadkové koše na třídění odpadu. Ideální je zvolit celoplastové koše s barevnými víky podle druhu odpadu. Do exteriéru je vhodné umístit celobarevné popelnice na tříděný odpad.

Nedopalky cigaret před vchodem vám neudělají dobré jméno

Venkovní popelníky jsou ideálním řešením, chcete-li předejít nepořádku před sídlem firmy. Existují jak stojací, tak i nástěnné. Jsou vyráběny v celoplechovém provedení, zároveň v nenápadném designu, takže nijak nenaruší celkový dojem budovy. Šikovné je otevírání na klíč a následné odklopení celé přední stěny popelníku, takže jeho čištění se obejde bez padání nedopalků na zem.

Alkohol testery v případě podezření

Máte-li neblahé tušení, že někdo z vašich zaměstnanců přišel do práce pod vlivem alkoholu, nemá smysl se jakkoliv dohadovat, zda tomu tak skutečně je. Podrobte jej dechové zkoušce. Alkohol testery máte podle zákoníku práce právo použít.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

AKCE

KNIHY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

                         

      

Další portály mediální skupiny HMG:

        

     CELEBRITYHOUSE.cz

TOPlist