Připravujeme

Obsah:

KVĚTEN / ČERVEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_6311

Jaké si půjčit svatební šaty pro letošní rok

Čas svateb se nezadržitelně blíží. Jarní počasí vždy prozrazuje, že svatební sezona už je za rohem. Pokud právě vybíráte svatební šaty, nebo se na ně teprve chystáte, prozradíme letošní trendy sezony 2017. Každá žena chce ve svůj svatební den zářit a být tou nejkrásnější. Tady je pár tipů, co se bude letos nosit a v čem budete nepřehlédnutelná.

Klasika a extravagance v podobě pastelových barev

Barvy letošního roku jsou víceméně klasické a potvrzují stálost v eleganci svatebních šatů. Chcete-li vybočit z řady, tak jsou tu pastelové barvy, které přinášejí menší extravaganci do oblékání. Nevěsta totiž může být něžně růžová, světle modrá, nebo v jemných odstínech Serenity a Rose Quartz.

Odhalená kůže je trendy

Největším letošním trendem jsou odhalená místa, která nechají vyniknout vaši kůži. Teď už bude jen záležet, které místo svého těla považujete za nejvíce sexy. Máte-li krásná prsa, zvolte větší výstřih v oblasti dekoltu. V opačném případě odkryjte raději odhalená ramena. Ideální modely jsou se spadlými ramínky, nebo korzetové bez nich. Nejvíce v kurzu však budou letos odhalená ramena.

Pakliže nejste typ na ukazování nahé kůže, případně máte nějaké tělesné nedostatky, tak i pro vás existuje řešení v podobě béžové látky, která se obvykle našívá pod průsvitnou krajku a způsobuje velmi podobný efekt jako nahota. Dalším řešením mohou být poloprůsvitné šaty, pod kterými se „navenek přiznává“ kvalitní spodní prádlo.

Teď už znáte novinky pro letošní sezonu a můžete se jít přesvědčit, jak moc trendy je vámi vybraná půjčovna svatebních šatů.

Kde si půjčit svatební šaty

Pokud hledáte svatební půjčovnu, pak značka Zoryana Stekhnovych – Paris je tou pravou volbou pro exkluzivní svatební šaty, společenské šaty a družičkovské modely. Díky perfektně sedícím střihům vás jejich šaty povznesou a udělají tou nejkrásnější ženou této společenské události. Nabízejí také výprodej svatebních šatů.

Přesvědčit se můžete na www.svatebni-saty-spolecenske-plesove.cz.

Video

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

FOTOREPORTY

Generální partneři portálu:

Partneři portálu:

               

      

Další portály mediální skupiny HMG:

        

TOPlist