Doporučujeme

V kinech od listopadu:


JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT

image_14412

Jaké erotické pomůcky přinášejí ženám největší potěšení?

Sexuální touha patří mezi běžné potřeby každého člověka. Dnes už pro její naplnění ovšem nepotřebujeme partnera. Single život je stále populárnější a jsou to právě singles, kteří tvoří významnou část zákazníků sexshopů. Erotické hračky jim totiž drahou polovičku v posteli dokážou hravě nahradit, zpravidla přináší i tak slastné pocity, jaké by partner nepřivodil.

Ženy bývají často stydlivější, a tak pro ně dřív bylo naprosto nemyslitelné vydat se do sexshopu. A dnes? Stačí, když se posadí k počítači, otevřou online sexshop a vyberou si. Problémem je obrovský výběr. Nezkušený člověk, který si vybírá svou první erotickou hračku, vůbec neví, co by mu nejlépe vyhovovalo, jestli vybírat podle tvaru, materiálu nebo nějakých úplně jiných kritérií. Jak tohle vyřešit? Nechte si poradit.

Co je teď nejvíce in? Nejspíš womanizéry

Nejznámější hračkou pro ženy je každopádně vibrátor. Už dávno se ovšem nejedná pouze o vibrující napodobeninu penisu. Výběr nejlepších luxusních vibrátorů zahrnuje kousky nejrůznějších tvarů se stimulací klitorisu, nastavováním rychlosti, s rotující sérií perliček masírujících vstup. Prostě a jednoduše budete koukat.

Vibrátory si své místo na trhu stále drží, nicméně mají silnou konkurenci. Velmi oblíbené jsou v poslední době tzv. womanizéry. Samotný název napovídá, že jsou určeny ženám, nicméně i partnerovi bude příjemné, když mu s ním přejedete po bradavce, ušním lalůčku, uzdičce či žaludu. A co vlastně ten womanizér je?

Poznejte novou úroveň slasti

Womanizér je hračka, která rozmazluje klitoris. Masíruje ho a nasává tak, jak se to jen těžko popisuje. Pocity snad ani nejde k ničemu přirovnat. Luxusní ženský womanizér je tedy určitě skvělou volbou pro první erotickou hračku. Nadchne vás totiž k používání dalších, a tím vám otevře celý svět možností. Jenže jaký si vybrat? Satisfyer Pro Traveler do každé kabelky, vychvalovaný Zalo Queen Pulsewave nebo podtlakový Romant Suction? Laik se bude rozhodovat jen těžko.

Co ale v rozhodování rozhodně pomůže, jsou recenze zkušenějších. Bohužel recenzí na erotické hračky na internetu zase tolik neobjevíte. Přece jenom jde stále ještě trochu o tabu a málokdo by si troufl veřejně sdělovat své názory na různé erotické hračky. Skupina 15 redaktorů magazínu Lascivní.cz si však troufá. V magazínu, který existuje už od roku 2010, najdete přes 300 reálných recenzí erotických produktů.

Není to jen o pomůckách

Vylepšit kvalitu milostného života jde i jinak než nákupem v sexshopu. Hračky pro dospělé dnes nejsou drahé. Příjemnou hračku pořídíte i kolem tisícovky, i když samozřejmě se lze zaměřit rovněž na prémiové kousky, protože luxus a erotické hračky patří k sobě. Někteří jsou ochotní za ně utratit i desítky tisíc. Designové hračky tohoto typu objevíte například v pražském butiku Intimity. Prodává i kousky české designérky Anny Marešové, jejíž názory a zkušenosti si můžete přečíst v rozhovoru v magazínu Lascivní.cz.

Jestli ale toužíte zpestřit svůj milostný život už dnes bez dalších investic a čekání, až vám dorazí balíček ze sexshopu, najdete v magazínu i spoustu tipů a triků, k nimž nic speciálního nepotřebujete. Co kdybyste dnes doma zkusili třeba pár poloh na stole?

Video

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

KNIHY

FOTOREPORTY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

  

         

 

      

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist