Připravujeme

Obsah:

KVĚTEN / ČERVEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_6311

Jak zrealizovat nejlepší firemní akci

Firemní akce, konference nebo večírky jsou v dnešní době velmi zásadními událostmi, které odrážejí dobrou image společnosti. Na těchto akcích se buduje buď dobrý pracovní kolektiv, nebo stabilní obchodní základna spokojených klientů, anebo nejlépe obojí. U klientů se zvyšuje povědomí o značce, prolamují se případné bariéry a rozšiřují možnosti ještě kvalitnější spolupráce.

Tohle všechno dokážou významně podpořit či zařídit dobře odvedené eventy. Jsou důležitou součástí marketingu, kterou některé firmy v současnosti ještě stále (zcela zbytečně a nepochopitelně) podceňují. Základem dobré akce je výrazný nápad, kreativita, precizní provedení a hlavně zkušenosti. Podle těchto atributů by se měla vybírat eventová agentura.

Nehledejte, našli jsme ji za vás

Právě takovou je AGENTURA ALLICE s.r.o., která má už několikaleté zkušenosti v pořádání firemních akcí. Má na svém kontě nespočet společenských večírků, prezentací, road show, otvíraček a dalších eventů pro zavedené obchodní značky, ale i pro malé firmy, které úspěšně uspořádala. Její zkušený promo tým připraví akci od A do Z, doslova na klíč. Ve výčtu jejích činností nechybí ani pořádání konferencí. Za vším stojí dobře odvedená práce celého kolektivu, díky níž má tato agentura velmi dobré reference, o kterých se sami můžete přesvědčit.

Co by na akci nemělo chybět

Každý event vyžaduje jiný přístup, odlišný program, a existují i módní záležitosti, které každou akci ozvláštní zcela jedinečným způsobem. I takové možnosti nabízí event marketing od Agentury Allice. Současnými trendy jsou nejen nové technologie, ale i zavedené klasiky, které se nikdy neomrzí. K těm prvním  patří například videomaping, který bývá velmi atraktivní, a ještě navíc se do něho dá dobře zakombinovat „skrytá reklama“ a logo firmy. Do té druhé kategorie řadíme zajištění kvalitního cateringu a realizaci ohňostroje na závěr akce.

Velkou předností agentury je její působnost po celé České republice. Dále její dynamická komunikace s klienty, profesionální přístup, a ovšem také krásné hostesky, které se stanou ozdobou každé akce.

Více informací a referencí o eventech a konferencích realizovaných touto agenturou naleznete na www.allice.cz.

 

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

FOTOREPORTY

Generální partneři portálu:

Partneři portálu:

               

      

Další portály mediální skupiny HMG:

        

TOPlist