Připravujeme

Obsah:

ZÁŘÍ / ŘÍJEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_6311

Jak vybrat fotopast a kam ji umístit?

Fotopasti jsou malá, cenově dostupná zařízení, která zpravidla slouží k monitorování zvěře nebo k ochraně majetku před zloději. V obou případech je důležité vybrat vhodný produkt a umístit ho na správné místo.

Před nákupem konkrétní fotopasti je v první řadě třeba rozhodnout se, k jakému účelu má sloužit. Důležité také je, jaké funkce jednotlivá zařízení nabízí. Například fotopasti s GSM modulem vám umožní zasílat pořízené snímky na mobilní telefon nebo e-mail. V případě ochrany majetku před zloději doporučujeme fotopast s neviditelným infra přísvitem, aby nebyla zlodějem odhalena.

Nejfotopasti.cz

Umístění fotopasti

Pro sledování zvěře pomocí fotopasti je v první řadě třeba najít místo, ze kterého bude na zvěř dobře vidět. Fotopasti pro sledování zvěře jsou většinou umisťovány na stromy či keře. Fotopast by ideálně měla být umístěna nad úroveň lidských očí. Doporučujeme minimální výšku cca 2 metry.

Pokud jste se pomocí fotopasti rozhodli chránit svůj majetek, ať už se jedná o chalupu, dům, nebo automobil, je nutné, aby fotopast byla ve sledovaném prostoru umístěna tak, že nebude pro sledované objekty viditelná. Při výběru fotopasti pro ochranu majetku je důležité dbát na technické parametry, mezi které patří například délka dosvitu, zorné pole atd. I v tomto případě doporučujeme fotopast umístit alespoň do výšky 2 metrů.

Nejfotopasti.cz

Většina fotopastí je určena pouze k použití venku. Uvažujete-li proto o fotopasti pro sledování interiéru, zaměřte se také na to, aby u daného modelu bylo možné snížit přísvit. Při příliš vysokém přísvitu totiž nemusí být na snímcích nic vidět.

Fotopasti pro sledování zvěře i vašeho majetku zakoupíte například v obchodě Výcvikové obojky v Praze 3, kde vám odborný personál ochotně poradí s výběrem konkrétního zařízení.

Video

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

AKCE

KNIHY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

                         

      

Další portály mediální skupiny HMG:

        

     CELEBRITYHOUSE.cz

TOPlist