Doporučujeme

V kinech od listopadu:


JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT

image_14412

Jak správně doplnit cvičením zdravý jídelníček

Nechali jste si vytvořit jídelníček od výživového poradce a zdá se vám, že jdou vaše kilogramy dolů pomalu? Začněte k dodržování zásad zdravého stravování ještě i pravidelně cvičit. Vyzkoušet můžete kardio aktivity, posilování nebo si domů pořiďte chytré cvičební pomůcky.

Zdravý jídelníček

Pokud jste se rozhodli dodržovat zdravý životní styl nebo zhubnout přebytečné kilogramy, tak byste měli v první řadě myslet na jídlo. Jídelníčkem můžete ovlivnit až 70 % úspěchu. Zdravý jídelníček si můžete nechat sestavit výživovým poradcem nebo si jej zkusit sestavit sami. Stačí vědět, jestli se chcete zaměřovat spíš na bílkoviny a vyhnout se tak lepku, nebo vyzkoušíte sacharidové vlny, paleo stravu, případně jen odlehčené jídlo bez přebytečných tuků a cukrů. V každém případně by měl být váš jídelníček pestrý, výživný a vyvážený, jen tak budete hubnout.

Čemu se vyhnout

Vyhněte se polotovarům, které se dají koupit v obchodě. Tato jídla jsou plná chemie, nezdravých látek a zbytečně tak zatíží váš organismus. Vyhněte se také smaženým pokrmům, veškeré pokrmy můžete odlehčit vařením v páře nebo třeba pečením v troubě bez tuku, jen na pečícím papíře. Pozor si dávejte na sladké limonády i sladké pochutiny obecně. Zkuste se co nejvíc vyhnout cukru, a to i při slazení kávy. Za pár dnů si zvyknete i na kávu bez cukru.

Ideální cvičení

Abyste podpořili své snažení, rozhodně byste neměli vynechávat cvičení. Vyberte si takovou aktivitu, která vás bude bavit. Může to být posilování nebo třeba běh na běžeckém páse. Fantazii se meze nekladou a svůj cvičební plán můžete i obměňovat. Pokud přemýšlíte nad svou motivací nebo pevnou vůli, tak věřte, že jediný způsob, jak u cvičení vydržet je, že vás bude pohyb bavit.

Cvičení doma

Nemusíte chodit do posilovny nebo trávit čas mimo domov na úkor času strávenému s rodinou. Zařiďte si malou domácí posilovnu a cvičte doma. Je na vás, jestli zde budete mít posilovací věž s činkami, eliptický trenažér, rotoped nebo třeba vibrační plošinu. Vždy se zaměřte na kardio cvičení, kdy vámi vybraná aerobní aktivita pomůže shodit velmi rychle a účinně přebytečné kilogramy a zařaďte do svého cvičebního plánu také posilování, abyste nemuseli řešit problém s povislou kůží.

Jak často cvičit

Odpověď na otázku jak často cvičit se odvíjí od toho, jaké partie si přejete zredukovat a jak moc, nebo zda vám jde třeba pouze o celkové zpevnění. V ideálním případě byste měli cvičit obden, aby se vaše tělo stihlo regenerovat.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

AKCE

KNIHY

FOTOREPORTY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

  

         

 

      

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist