Připravujeme

Obsah:

KVĚTEN / ČERVEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_6311

Jak splnit předsevzetí a začít běhat

Nový rok je plný ambicí a odhodlání k tomu, abychom si splnili naše sny. Většinou jsou to sny o hezčí postavě, zdravějším jídelníčku, přestání kouřit nebo častějším navštěvování fitness centra. Pokud jste se i vy odhodlali k tomu začít pracovat na své postavě, avšak vám to zatím moc nejde, dáme vám pár tipů, jak se lépe namotivovat!

Začít běhat nebo jít poprvé do posilovny - to chce opravdu velkou dávku motivace. Zkuste si vaše začátky zpříjemnit doplňky, na které se při cvičení budete těšit. Začít můžete u hezkého nového oblečení na cvičení. Obchodní domy se sportovní módou nabízí opravdu krásné kousky, ve kterých se budete cítit skvěle. Při samotném cvičení se můžete motivovat správnou hudbou. Pořiďte si k ní i stylový MP3/MP4 přehrávač Orava M-8G, který má přehledný displej, vestavěnou paměť 8GB, FM rádio a přehraje vám veškeré klasické formáty hudby. Díky doplňkům Orava budete mít mnohem větší chuť začít!

Aby se vám hudba dobře poslouchala, vyměňte malá sluchátka, která stále vypadávají z uší, za větší a komfortnější. Líbit se vám budou například sluchátka Orava S-250, která dobře drží na hlavě, nesklouzávají, umožňují velmi kvalitní poslech hudby a můžete si je spárovat s iPhonem, iPadem, tabletem, laptopem, telefonem, hi-fi systémem, MP3, MP4 přehrávačem atd.

S cvičením a zlepšením životního stylu se pojí i změna jídelníčku. Abyste si nemuseli odepírat sladké odměny za dobrou práci v posilovně, stačí jen změnit její druh. Místo čokolád a sušenek můžete vyzkoušet domácí sušené ovoce nebo výborné smoothie z vašeho oblíbeného ovoce. Mezi vaše kuchyňské pomocníky se vám určitě bude hodit sušička ovoce a potravin Orava SU-101, která má 5 pater a nastavitelnou teplotu od 35 ° C do 70 ° C.

Pořídit si můžete i kvalitní vyskoootáčkový mixér Orava RM-2000, díky kterému vytvoříte ta nejlahodnější smoothie. Mixér je vhodná na přípravu smoothie, polévek, zmrzlin, koktejlů, ovocných dezertů nebo šťáv. Kvalitu vám zaručí 6čepelový ostrý nůž z chirurgické oceli a výkon až 32 000 otáček za minutu. Zvládne rozmixovat tvrdé kostky ledu a další tvrdé potraviny. Mixér má několik funkcí - Crusher, Pulse nebo Smoothie, aby byl výsledek vždy dokonalý.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

FOTOREPORTY

Generální partneři portálu:

Partneři portálu:

               

      

Další portály mediální skupiny HMG:

        

TOPlist