Doporučujeme

V kinech od listopadu:


JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT

image_14412

Jak na výběr praktické sedací soupravy?

Důležitým prvkem mnoha domácností a jejich obývacích pokojů jsou sedací soupravy. Před koupí nové sedačky v obchodě je vhodné si promyslet několik věcí.

Rozměry sedačky

V první řadě je na místě uvažovat nad tím, jak velkou sedací soupravu doma chcete mít, respektive jaký prostor pro ni vám obývací pokoj poskytuje. V malých bytech je dobré volit spíše rohové sedací soupravy, které přilnou ke stěnám místnosti, takže zůstává dostatek volného prostoru pro ostatní nábytek, jako jsou komody, konferenční a televizní stolky, případně obývací stěna apod.

Ti z vás, kteří bydlí ve velkém bytě či přímo v rodinném domě s velkým obývacím pokojem, mají možnost vybírat z mnohem pestřejší nabídky. Lze totiž zvolit třeba velké luxusní sedací soupravy pro 8 – 10 osob, díky nimž bez problémů usadíte spoustu hostů, nebo si z ní při odpočinku uděláte i pohodlné lůžko pro sledování televizní obrazovky či čtení knížky.

Rozkládací sedací souprava

V malých bytech je dobré myslet na to, kam uložíte případné hosty, kteří k vám zavítají a zůstanou přes noc. Na klasickou postel a místnost pro hosty navíc asi není prostor, takže je nutné improvizovat. A proto je šikovné, pakliže je v bytě k dispozici rozkládací sedačka.

Rozkládací sedací soupravy mají tu výhodu, že přes den slouží k posezení pro několik osob, v noci se pak mohou snadno a rychle proměnit v postel, která je do jisté míry srovnatelná s normálním lůžkem, byť přeci jen není vhodné na ní spát dlouhodobě. Jako provizorium se však rozkládací sedací soupravy vždy dokonale hodí.

Jak je to s cenou za sedačky?

Za sedací soupravu můžete utratit velmi rozdílnou sumu. Nejlevnější modely stojí maximálně jednotky tisíc korun, luxusnější varianty z kůže pak stojí klidně desítky tisíc korun. Záleží tedy na vašich možnostech a potřebách.

 

Zdroj foto: Okay.cz, Pixabay.com

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

KNIHY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

  

         

 

      

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist