Připravujeme

Obsah:

ZÁŘÍ / ŘÍJEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_6311

Jak na erotickou masáž? Staňte se nejlepším tantrickým masérem

Jak na erotickou masáž? Láká vás tantra nebo jste o ní ještě nikdy neslyšeli? Chtěli byste ji někdy vyzkoušet, ale nechce se vám z domu či máte strach navštívit centrum tantrických služeb? Chtěli byste ji dokonce sami provozovat nebo překvapit svého partnera či partnerku? Přinášíme vám pár důležitých rad, jak darovat lidem nezapomenutelný zážitek ve formě tantrické masáže a na co si dát pozor.

Jak na erotickou masáž aneb důležitá je atmosféra

Vzhledem k tomu, že nejdůležitější je uctívání ženského a mužského těla, je vyžadována speciální atmosféra – rozsvícené svíčky a příjemná relaxační hudba. Ve většině případů bývají používány různé druhy vonných svíček a tyčinek k navození příjemné vůně.

Komunikace s klienty

Velmi důležitá je počáteční rozmluva s klientem. Zpočátku je třeba jej seznámit se všemi praktikami a věcmi, které mu mohou být nabídnuty. Poté se společně domluvte, se kterými věcmi souhlasí, a které budou absolutní tabu.

Příprava na rituál

Klient odchází do koupelny, kde ze sebe musí smýt shon každodenních starostí a obléct se do speciálního šátku – sargonu. Jakmile je očista dokončena, budete přivoláni zvonečkem. Vše může začít.

Úvodní seznamovací rituál

V úvodní části se musíte naladit na svého klienta, abyste jej mohli bez problémů provést celou masáží a klient si ji mohl spokojeně užívat. Bez této úvodní fáze není možné pokračovat dále. Celý tento úvod probíhá ve stoje a je ukončen okamžikem, kdy je klient objat, což je pro něj znamení, že má zavřít oči a bude mu sejmut sagron, který má na sobě. Poté ulehne na břicho, na lehátko.

Samotná masáž

Nyní přichází na řadu samotné masáže. Existuje jich celá řada. Můžete se zaměřit na odstranění stresu a příjemně masírovat dolní část zad, spánky a hlavu, či se věnovat chodidlům a trapézům.

Částečně je již tělo uvolněné. Nahřejte ručníky a prohřívejte jimi celé tělo. Jakmile bude citlivost klientova těla na nejvyšším bodu, začněte přejíždět po jeho těle různými kožešinkami, peříčky či jinými hebkými předměty. Některým lidem může být tato část velmi nepříjemná, někteří si ji naopak plně užívají. Buďte senzitivní a vnímejte, jak váš klient na všechny dotyky reaguje.

Naprostou špičkou bývá olejová masáž, která celé tělo pořádně uvolní. Je třeba namasírovat každou část těla, žádná se nesmí vynechat.

V některých případech může následovat masáž lávovými kameny, která celé tělo ještě jednou pořádně prohřeje.

Intimní masáž

Posledním a nejintenzivnějším bodem je intimní masáž. Jak již název napovídá, v hlavní roli budou intimní partie. V této fázi je velmi důležité pravidelné dýchání. Je třeba klienta vézt k tomu, aby dýchal pravidelně, aby tak velké množství probuzené energie stihl vůbec rozdýchat.

Doznívání a relaxace

V závěrečná fázi klient leží na lůžku. Jemně jej hlaďte, rozvádějte energii po celém těle. Pečujte o něj. Následně odejděte a nechte klienta samotného se svými myšlenkami.

Na samotném konci je třeba se s klientem rozloučit a zeptat se ho na jeho pocity, zážitky, dojmy, objevy i dotazy, které jsou velmi časté. Zpětná vazba je velmi důležitá.

Nezapomínejte

Nezapomínejte na vhodnou atmosféru – svíčky, relaxační hudba, vonné tyčinky.

Komunikujte s klienty, je to velmi důležitý proces, jak před zahájením celé tantrické masáže, tak i po jejím skončení, kdy vám klient sděluje své pocity, postřehy, zážitky a ptá se vás na různé otázky.

Buďte citliví a opatrní. Nechejte klienta, aby se oddal vašim dotykům a vnímal své tělo. Aby relaxoval a nechával proudit svou energii celým tělem. Nerušte jej a nemluvte na něj.

Nebojte se intimních masáží, je to pro klienta vrcholem celé tantry.

Po skončení nechávejte klienta zklidnit a dejte průchod jeho myšlenkám.

Pokud máte nějakou vlastní zkušenosti s tantrickými masážemi, či je sami provozujete nebo byste nám rádi sdělili váš názor na ně, nebojte se nám napsat do komentářů.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

AKCE

KNIHY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

                         

      

Další portály mediální skupiny HMG:

        

     CELEBRITYHOUSE.cz

TOPlist