Doporučujeme

V kinech od listopadu:


JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT

image_14412

Jak na Badoo registraci, přihlášení a vyhledávání lidí v okolí

S internetovými seznamkami jako by se roztrhl pytel. Asi není divu – nejen že se mladá generace stále více přesouvá na sociální sítě a svůj život prožívá tam, ale v době koronavirové krize ani nezbývá moc jiných možností na seznámení. Na internetové aplikace a seznamky se tedy nyní přesouvá stále větší množství lidí, a to znamená jediné – i vy máte větší možnost najít zde toho pravého.

Mezi jednu z nejoblíbenějších aplikací patří určitě Badoo. Jde o celosvětově rozšířenou platformu, která ale skvěle funguje i v Česku a má zde mnoho příznivců. Jak na registraci a používání aplikace? To vám dnes poradíme.

Jak se registrovat snadno a rychle

Nejjednodušší a nejrychlejší způsob, jak vyzkoušet Badoo je registrovat se pomocí vašeho Facebookového účtu. Samotná registrace i první použití je v základní verzi zcela zdarma. I bez placeného členství tedy můžete komunikovat s dalšími lidmi. Je to skvělá šance pro někoho, kdo zatím neví, zda bude online seznamka to pravé ořechové pro něj. Na Badoo si to může snadno vyzkoušet.

Díky registraci přes Facebook vám odpadá nutnost nahrávat z počítače další fotky. Snadno si je přetáhnete do vašeho profilu z Facebookového účtu. Nedělejte si starosti, na vaši stěnu Badoo nic nepřidá – spojení s Facebookem je čistě o zjednodušení procesu vyplňování základních údajů o vás. Máte navíc stále možnost změnit své jméno, nebo rozhodnout, které informace se na vašem Badoo profilu zobrazí.

Kontaktování lidí v blízkém okolí

To, proč je Badoo dnes tak oblíbené, je především možnost kontaktovat lidi přímo ve vaší oblasti. Díky aplikaci můžete vidět, kteří Badoo uživatelé jsou ve vašem bezprostředním okolí a můžete je kontaktovat přímo. Také se vám ukáže, zda je konkrétní uživatel online ve stejnou dobu jako vy. Badoo pracuje s vašimi předem zadanými charakteristikami a vyhledává lidi v okolí, které těmto požadavkům odpovídají.

Premium účet

Badoo samozřejmě nabízí i prémiové účty. Za ty už si ale musíte něco zaplatit. Vyplatí se pro vás? Díky prémiovému členství na Badoo získáte především lepší viditelnost ve výsledcích vyhledávání. Pokud tedy někdo ve vašem okolí bude vyhledávat lidi s podobnými charakteristikami jako máte vy, váš profil se zobrazí na jedné z předních pozic. Na nákup prémiového členství se někdy nabízí slevové kódy. Pokud se vám podaří jeden takový vychytat, můžete výhody získat za skutečně malé peníze.

Jak na Badoo uspět

Určitě se vyplatí nahrát více fotek než jen vaši profilovku. Klidně sdílejte i fotky, jak jste si pořídila nové dámské polobotky nebo si vyrazila na kávu s přáteli. Trochu více to napoví o vašich zájmech. Velký úspěch mívají také fotky aktivní a netradiční (adrenalinové sporty, cestování, netradiční zážitky). Vždy ale sdílejte jen to, co vás nemůže nijak ohrozit.


Zdroj obrázku: Tero Vesalainen / Shutterstock.com

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

KNIHY

FOTOREPORTY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

  

         

 

      

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist