Doporučujeme

V kinech od listopadu:


JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT

image_14412

Intenzivní výuka angličtiny: Opravdu slibuje rychlé pokroky?

Komunikativní angličtina. Dnes jeden ze základních požadavků v práci. Na vyšších pozicích přibývají cizinci, kteří mluví anglicky, a my jsme nuceni se přizpůsobit. Ale co máme dělat, když jsme se angličtinu neučili, nebo nám její výuka ve škole nevyhovovala?

Naštěstí existuje velké množství jazykových škol, které slibují, že nás anglicky naučí. Ovšem ne vždy je výuka kvalitní, mnohdy jen vyhodíme peníze za drahý kurz.

I já jsem se s nekvalitními kurzy setkala, přesto mě to neodradilo od dalších pokusů se angličtinu naučit. Aktuálně už pár týdnů chodím do jazykové školy LITE, kde je výuka lehce intenzivnější.

 

Intenzivní výuka je správná cesta

Třikrát týdně navštěvuji lekce angličtiny v jazykové škole LITE, moje výuka trvá 180 minut. Metoda, kterou jsem si zvolila, je časově náročnější. Výuka tak zabírá poměrně velkou část mého volného času. Anglicky se však naučit potřebuji a rychlejší tempo mi vcelku vyhovuje.

Mám za sebou 15 lekcí a již po tak krátké době vidím výsledky. Hodně věcí, které se učíme, jsem již znala, ale zapomněla. Znovu si je tedy osvojuji a zvládám i jednodušší věty. Patřím totiž do kategorie „falešný začátečník“.

 

Chvilka konverzace nutností

V polovině mého studia se začaly zařazovat konverzace, kdy na dané téma/otázku spolu pět minut hovoříme. Výborné cvičení, které mě učí pohotově reagovat, mluvit, a zbavuje mě strachu z konverzace v cizím jazyce. Dříve jsem se bála, že řeknu hloupost, proto jsem raději mlčela. Na našich lekcích ale prostě mluvit musím, a tak je každá hodina v jazykovce LITE na mně velmi znát.

Ukončení úrovně v podobě testu

Pomalu se začínám připravovat k testu, kterým je ukončena každá studovaná úroveň. Jeho zvládnutí potřebuji prokázat pro postup do další úrovně. Díky němu nám škola může zaručit, že v dané úrovni jsme si jazykovými znalostmi všichni rovni.

Ukázková hodina je zárukou toho, že nekupujete „zajíce v pytli“

Já však vím, co očekávat. Již na začátku studia jsem si mohla metodu vyzkoušet na ukázkové hodině.

Zaujala jsem vás? Ukázkové hodiny probíhají minimálně jednou týdně, a tak stačí jen vybrat si svůj termín a výuku si vyzkoušet.

Více na www.lite.cz.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

AKCE

KNIHY

FOTOREPORTY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

  

         

 

      

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist