Připravujeme

Obsah:

KVĚTEN / ČERVEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_6311

Inovovaná kolekce The Ritual of Ayurveda

Před více než 5000 lety vznikl v Indii nejstarší léčebný systém na světě postavený na myšlence zachování harmonie v těle i na duši. Ayurvédou se inspirovala inovovaná kolekce The Ritual of Ayurveda. Kromě nového designu v ní najdete i několik nových produktů. Opojná kombinace vůní indické růže, himálajského medu a sladkého mandlového oleje pozvedne vaši náladu a uvolní vaše tělo.

Vyberte si jedinečný olej přesně pro své energetické potřeby. Vata, pitta a kapha jsou podle ayurvédského učení tři dóši - životní energie. Převládající dóša určuje naši povahu, nerovnováha jedné z nich se propisuje do našeho chování a zdraví. Nové suché oleje ze 100% přírodních přísad se pokouší navrátit přirozenou harmonii tří dóš. Nerovnováha energie Kapha se projevuje nejistotou, žárlivostí a tvrdohlavostí. Nedostatek Pitty se zobrazí v agresivitě a velkých požadavcích, s nízkou hladinou energie Vata můžete být bojácní a úzkostní. Každý ze tří olejů obohacených o bylinné výtažky podle ayurvédské tradice se zaměřuje na jednu životní energii. Energie Kapha přináší vroucnost, loajalitu a odpuštění, Pitta inteligenci a sebedůvěru a Vata radost ze života a kreativitu. Dopřejte si dotek harmonie skrze suché oleje Kapha, Vatta a Pita.

Kromě nich se můžete nechat hýčkat také sprchovou pěnou a sprchovým olejem. V nich obsažené výtažky z indické růže a mandlový olej zanechají vaši pokožku hedvábně hladkou. S pěnou do koupele si dopřejete hlubokou relaxaci a díky krystalkům himálajské soli v tělovém scrubu poskytnete pokožce důkladné očištění i hydrataci. Šampón z kolekce The Ritual of Ayurveda dopřeje vašim vlasům výživu, vlasy budou hladké a zářivě lesklé. Tělový krém vyživuje a zklidňuje pokožku. O vaše ruce se postarají hned čtyři jemné a důkladné produkty - balzám na ruce, krém na ruce, scrub na ruce a mýdlo na ruce. Jemnou vůni Bed & Body Mist si zamilujete jak pro své tělo, tak ve své ložnici. Dokonalou atmosféru ayurvédského chrámu harmonie dodáte s vonnými svíčkami, vonnými tyčinkami či střapcem s vonným olejem Maitre du Parfum. Lahodící vůní můžete prodchnout také své oblečení, a to díky speciálním vonným sáčkům do skříně wardrobe sachets. Odstartovat a skončit den s vyváženou energií můžete pomocí stoprocentně přírodního čaje Rose Wisdom Tea s plátky růží a zázvorem.

Objevte dávný recept na životní harmonii a dopřejte si jedinečnou péči s kolekcí The Ritual of Ayurveda od Rituals!

Aktuální ceny kolekce The Ritual of Ayurveda:

Suchý olej Vata – 570 Kč

Suchý olej Pitta – 570 Kč

Suchý olej Kapha – 570 Kč

Sprchová pěna – 235 Kč

Sprchový olej – 250 Kč

Pěna do koupele – 395 Kč

Tělový scrub – 570 Kč

Šampón – 280 Kč

Tělový krém – 495 Kč

Náhradní náplň tělového krému – 450 Kč

Balzám na ruce – 280 Kč

Krém na ruce – 235 Kč

Scrub na ruce – 320 Kč

Mýdlo na ruce – 245 Kč

Náhradní náplň mýdla na ruce – 220 Kč

Lehký parfém na tělo a tkaniny Bed & Body Mist – 480 Kč

Vonná svíčka – 535 Kč

Vonné tyčinky – 695 Kč

Mini vonné tyčinky – 395 Kč

Náhradní náplň - vonné tyčinky – 640 Kč

Střapec s vonným olejem Maitre du Parfum – 695 Kč

Náhradní náplň k vonnému střapci Maitre du Parfum – 435 Kč

Vonné sáčky do skříně Wardrobe sachet – 435 Kč

 

Příběh Rituals se začal psát v roce 2000. Dnes je z Rituals světoznámá značka a v České republice v loňském roce oslavila 10 let působení na trhu. Celá filozofie značky je prostá. Říká, že štěstí se skrývá v maličkostech. Pocitu štěstí tak můžete dosáhnout každý den. Stačí si pomocí kvalitních produktů z přírodních ingrediencí vytvořit malé rituály plné péče a vůně.

 

Pokud se vám Rituals líbí, navštivte stránky www.rituals.cz nebo některou z poboček v pražských obchodních centrech a nově také v Brně v OC Olympia a v OC Palác Pardubice. 

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

FOTOREPORTY

Generální partneři portálu:

Partneři portálu:

               

      

Další portály mediální skupiny HMG:

        

TOPlist