Připravujeme

Obsah:

ZÁŘÍ / ŘÍJEN 2018

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Tesla P 100 D
Fenomén vozů SUV
Elektromobilita 2020
Pirelli kalendář 2017

A ještě mnohem více...

image_6311

Ikonický Dermacol Make-up Cover

Ikonický Dermacol Make-up Cover patří k nejúspěšnějším make-upům v Evropě, Asii, USA i v arabských zemích. Jeho doslova multifunkční vlastnosti si už pět desetiletí pochvalují nejen běžné ženy, ale i profesionální vizážisté na celém světě. Víte, co všechno toto „rodinné stříbro“ značky Dermacol dokáže?

Vytvořit perfektní a dlouhotrvající líčení

Dermacol Make-up Cover můžete použít na celou tvář a docílit tak perfektního vzhledu pleti, který vydrží celý den. Vysoký UV filtr s OF 30 chrání před negativním slunečním zářením, takže ho klidně můžete používat i v létě. Najít odstín, který bude svědčit vaší pokožce, nebude problém. V nabídce je až 13 různých odstínů.

Extra tip: Složení s 50% podílem pigmentů pomůže v případě potřeby dosáhnout zesvětlení pleti až o dva odstíny, proto je Dermacol Make-up Cover vyhledávaným produktem například v arabských krajinách.

Zamaskovat nedostatky

Trápí vás vyrážky, jizvičky po akné anebo nevzhledné tmavé kruhy pod očima? Dermacol Make-up Cover díky své extrémně krycí schopnosti překryje i skutečně tmavá místa a sjednotí odstín pleti. Navíc, na rozdíl od ostatních korektorů, Make-up Cover pleť nevysušuje.

Extra tip: Pokud máte mimo kruhů pod očima tmavší i oční okolí, případně začervenalá víčka, před nanášením očních stínů nejdřív pomocí Make-up Cover sjednoťte barvu víčka a oční okolí s pletí, jinak budou oči působit uplakaně a oční stíny nevyniknou. Make-up je zapotřebí na očních víčkách dobře zapudrovat, zvýšíte tak trvanlivost očních stínů.

Konturovat linie tváře

Konturování patří k oblíbeným technikám profesionálních vizážistů. S dvěma odstíny Make-up Cover ho však hravě zvládnete i doma. Tmavší odstín (například 222, 223 anebo 224) aplikujte na místa, která potřebujete potlačit: pod lícní kosti, na boční strany nosu, čelisti nebo krku. Světlé odstíny (207, 208 nebo 210) použijte na místa, která chcete naopak zvýraznit. Většinou je to oblast pod očima, střed nosu, čela a brady nebo koutky úst.

Extra tip: Dermacol při příležitosti svého 50. výročí uvedl na trh i limitovanou edici paletek s pěti nejprodávanějšími minibaleními Make-up Cover. Určitě si mezi nimi vyberete vhodné odstíny i vy. Ať už na celou tvář, překrytí nedostatků nebo konturování.

Set of Dermacol Make-up Cover, 499,- Kč

Překrýt tetování

Máte na těle tetování, které potřebujete překrýt například na významnější společenskou příležitost? Sáhněte po odstínu, který splyne s vaší pokožkou a směle vyrazte. Vysoká krycí schopnost a voděodolná textura Make-up Cover je zárukou, že si nikdo ničeho nevšimne.

Nahradit BB krém

Chcete si oddechnout od líčení a pro běžnou úpravu vám postačí jen jemně sjednotit odstín pleti? Smíchejte na hřbetu ruky oblíbený odstín Make-up Cover s denním krémem např. Dermacol Hyaluron Therapy a vytvořte si vlastní BB krém. Pokožka získá jednotný tón, ochranný UV faktor a díky kyselině hyaluronové obsažené v krému i potřebnou dávku hydratace.

Dermacol Make-up Cover je vhodný na běžný den, slavnostní příležitosti i focení.

Make-up Cover č. 221, 208, 223, Dermacol, 269,- Kč

 

Věděli jste, že...

....československý Dermacol Make-up Cover dobyl i filmová studia v Hollywoodu? Za své objevení vděčí švýcarskému producentovi, který spolu s manželkou v roce 1969 navštívil v průběhu exkurze na Barrandově i Dermacol. Tam jim hlavní kosmetička Olga Knoblochová předvedla, jak dokáže překrýt tzv. stařecké skvrny, které oba ve svém pokročilém věku měli. Na cestu jim přibalila i dvě kompletní sady make-upů a o několik týdnů později přišla zpráva, že o licenci na recepturu Cover Make-upu mají zájem i v Hollywoodu. Ještě v tom samém roce začali maskéři filmových hvězd s krycím make-upem Dermacol i pracovat.

Další informace naleznete na www.dermacol.cz


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

AKCE

Generální partneři portálu:

Partneři portálu:

                 

Další portály mediální skupiny HMG:

        

TOPlist