Připravujeme

Obsah:

KVĚTEN / ČERVEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_6311

Hvězdný MALL.cz Park nabízí nejen relax

V pátek odpoledne byl slavnostně otevřen MALL.cz Park jednoho z hlavních partnerů 53. ročníku Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary. Symbolického přestřižení pásky se ujal prezident festivalu Jiří Bartoška. Všem návštěvníkům nabízí prostor příležitost k relaxaci, ale také setkání s řadou známých osobností. Od soboty do soboty bude v MALL.cz Parku připraven nabitý program v podobě kuchařských show, interaktivních soutěží, rozhovorů a stand-upů. Otevřen bude každý den od 10 do 22 hodin, výborné občerstvení a připojení na wi-fi je samozřejmostí. 

 

Nenechte si ujít vybraný program nejen na plátnech festivalových kin, ale i v karlovarském MALL.cz Parku ve Smetanových sadech. Na místě si můžete půjčit petangue, badminton, pohodlně se uložit do lehátka nebo se začíst do jedné z knížek od knihkupectví Luxor. Bugsy's bar a Tommy's food truck připraví to nejlepší jídlo a drinky. Letos se navíc můžete těšit na speciální snídaňové menu. A nevšední divácký zážitek slibuje také představení nové internetové televize MALL.TV.

 

„Navazujeme na loňský ročník, během kterého si návštěvníci festivalu pochvalovali MALL.cz Park jako velmi příjemné místo k relaxaci. I letos chceme udělat vše proto, aby se u nás cítili jako hvězdy. A to jak velcí, tak malí. Na neděli jsme proto připravili dětský den s Andreou Verešovou, na pondělí sportovní odpoledne s Radkem Štěpánkem nebo Evou Samkovou a na středu rozhovor s Michalem Vieweghem a to je jen zlomek celého dění,“ říká Jan Jírovec, zástupce Mall Group.

 

„Na své si samozřejmě přijdou i fanoušci audiovizuální tvorby, o kterých je festival především. Věřím, že ocení možnost nahlédnout do zákulisí natáčení, být mezi prvními diváky připravovaných seriálů nebo svědky živých přenosů. My máme naopak radost, že nám partnerství MALL.cz s jedním z nejzásadnějších evropských filmových festivalů umožňuje představit internetovou televizi, která zatím ‚neexistuje‘‘‘, říká Milan Kuchynka, producent hrané tvorby MALL.TV.

Kompletní program najdou návštěvníci zde.

 

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

AKCE

FOTOREPORTY

Generální partneři portálu:

Partneři portálu:

               

      

Další portály mediální skupiny HMG:

        

TOPlist