Doporučujeme

V kinech od listopadu:


JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT

image_14412

Hodinky TAG Heuer: přesný švýcarský luxus pro náročné

Značka TAG Heuer je mezi příznivci luxusních hodinek skutečným pojmem. Své fanoušky si k sobě silně poutá již od roku 1860, kdy jim poprvé řekla, kolik je právě hodin.

Švýcarská značka známá svými chronografy a sportovními hodinkami nás nejspíš trochu potrápí při vyslovení jejího názvu. Takže vyslovujte jako „täg hoi-er“. Že jde o skutečný klenot a módní perlu mezi hodinkami, vypovídá i to, že značka dnes patří do luxusního konsorcia LVMH ­ – Moët Hennessy Louis Vuitton SA, a to spolu s dalšími 60 nejluxusnějšími světovými značkami. Součástí skupiny se firma TAG Heuer stala již v roce 1999.

Není překvapivé, že jako většina známých švýcarských hodinářských firem, sídlí i TAG Heuer ve městě La Chaux-de-Fond. Je to vlastně jakási obdoba amerického Sillikon Valley přes hodinky. TAG Heuer se za 150 let své existence může pochlubit celou řadou unikátních technologických inovací, které značka dokázala vždy skloubit se svými dvěma charakteristickými vlastnostmi: elegancí a současně nadčasovým designem. Hodinky vynikají skvělou přesností a značka má takovou prestiž, že působí jako oficiální časoměřič na řadě nejznámějších sportovních závodů světa.

TAG Heuer Aquaracer – vodotěsné hodinky až do 300 metrů

Právě hodinky značky TAG Heuer byly prvními na světě, které měly patentováno vodotěsné pouzdro. Bylo to již v roce 1895. Na tuto tradici navazuje řada hodinek TAG Heuer Aquaracer s vodotěsností do 300 metrů. Na myšlenku celé kolekce upozorňuje zadní embosované víko s motivem hlavy potápěče. Tyto oblíbené sportovní hodinky z kolekce Aquaracer vás rády doprovodí při jakémkoliv vodním sportu.

TAG Heuer Carrera

Další zajímavou modelovou řadou je TAG Heuer Carrera. Tvůrcem hodinek je Jack Heuer, který hodinky vytvořil v roce 1963 jako připomínku na nejnebezpečnější automobilový závod světa Carrera Panamerica. Stejně vzrušujícími, plnými adrenalinu a vnitřní síly, jsou i Carrera hodinky. Kolekce Carrera je luxusní, sportovně-elegantní řadou pro náročné majitele hodinek.

TAG Heuer v e-shopu Hodinky-beny.cz

Hodinky z obou řad TAG Aquaracer i Carrera, i další luxusní značky, nabízí obchod s luxusními hodinkami Beny. Veškerý sortiment lze koupit v pražských prodejnách Beny i na oficiálním e-shopu firmy.

Video

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

AKCE

KNIHY

FOTOREPORTY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

  

         

 

      

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist