Doporučujeme

V kinech od listopadu:


JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT

image_14412

Hodina vzrušení a erotiky: dopřejte si masáž

V čase před Vánoci jako by se celý svět zrychlil. Ze všech stran se na nás valí pracovní úkoly, povinnosti, schůzky, musíme fungovat i doma a s přáteli a do toho shánět dárky a zkusit nezapomenout, že advent je také o klidu. Zastavte se a uvolněte se při erotické masáži.

Erotika i odpočinek

Erotické masáže vás rychle a účinně zbaví napětí z náročné práce i všech povinností, pomohou zrelaxovat svaly a osvěžit mysl a také vám dodají spoustu energie. Vybrat si můžete z více druhů masáží nebo si nechat přímo některou doporučit. Mýdlové bubliny z luxusního mýdla a oleje je velmi uklidňující, u nuru masáže vás okouzlí tradiční orient a při tantra masáži se zbavíte napětí a stresu. Oproti běžné masáži, na kterou si zajdete s bolavými zády, ta erotická zpravidla končí vaším vyvrcholením. Samozřejmě jen pokud budete chtít, o všem je možné si s masérkou promluvit a nechat si ukázat a vysvětlit, Masáž si mnohem více užijete, když se zbavíte studu a budete vnímat každý dotek velmi intenzivně. Účelem erotické masáže je především dokonalé uvolnění a relax pro tělo i mysl.

Bez zábran

Aby byl váš zážitek z masáže co nejpříjemnější, na začátku je ideální společná sprcha. Při ní se zbavíte napětí, seznámíte s masérkou a beze studu se dokážete připravit na masáž. Masérka má na sobě spodní sexy prádlo nebo je úplně nahá, můžete se na ni tak při masáži dívat nebo zavřít oči a nechat se unášet doteky celého těla. Při erotické masáži masérka totiž nepoužívá jen ruce a prsty, ale zapojuje celé své tělo. Používají se masážní oleje, gely a emulze a celá masáž probíhá v útulném pokoji s pohodovou atmosférou, kterou ještě podtrhuje tlumená hudba a osvětlení.

Venku tak bude panovat shon a honba za dárky, vy si budete užívat klidu a zaslouženého odpočinku Po skončení masáže budete mít spoustu energie a dobré nálady, abyste bez obav zvládli vše, co vás ještě čeká.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

AKCE

KNIHY

FOTOREPORTY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

  

         

 

      

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist