Připravujeme

Obsah:

ZÁŘÍ / ŘÍJEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_6311

Health Point Karlín: Nový salon se špičkovou péčí pro vaše tělo a pleť

Nebylo by úžasné podstoupit všechny potřebné procedury na jednom místě? S takovou vizí přichází nový Health Point v Karlíně, který kromě salonu s prestižní značkou Sothys nabízí také procedury BTL přístroji a dentální hygienu.

Health Point je moderní centrum krásy a zdraví v srdci Karlína. Láká na širokou nabídku služeb, abyste už nemusely obíhat několik různých zařízení. Poskytované procedury využívající přístrojové vybavení BTL jsou neinvazivní a vysoce komfortní. Health Point ale nabízí také kosmetické služby a přípravky nejvyšší kvality Sothys. A do třetice určitě oceníte dentální hygienu. Pro všechny služby můžete využít bezplatnou konzultaci.

Profesionální salón

Legendární značka Sothys je používána v prestižních salonech krásy a wellness po celém světě, a v Health Pointu tak nesmí chybět. V nabídce z oblasti péče o pleť můžete podstoupit specifické intenzivní kúry či speciální péči pro vaše oči. Nechybí ani ošetření pro muže.

Estetická medicína

Nikdo není dokonalý, proto v rámci estetické medicíny můžete přijít za profesionály pro léčbu akné, kuporózy, odstranění červených žilek a pigmentových skvrn. Kromě standardní epilace a depilace můžete podstoupit neinvazivní omlazení pokožky obličeje i těla, lymfodrenážní masáže či bezbolestnou liposukci.

Toužíte po krásném úsměvu?

A koneckonců i vaše zuby potřebují prevenci. Dentální hygiena v Health Pointu vám pomůže zachovat chrup zdravý, předejít parodontóze a případným následkům. Dentální specialisté provádějí i bělení zubů.

Kde Health Point najdete:

Health Point Karlín
Karolina Plazza
Sokolovská 694 (Lidl)
Praha 8

Tel.: 775 494 443
E-mail: recepce@h-p.cz

Více najdete na www.h-p.cz.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

AKCE

KNIHY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

                         

      

Další portály mediální skupiny HMG:

        

     CELEBRITYHOUSE.cz

TOPlist