Připravujeme

Obsah:

KVĚTEN / ČERVEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_6311

Hard Rock Cafe Praha zahájilo prodej kolekce oblečení My Journey

Hard Rock podporuje své fanoušky v přípravě na jejich další cestu svou kolekcí oblečení s názvem My Journey. Nová kolekce je nyní k dispozici v Rock Shopu Hard Rock Cafe Praha. Každý kousek z této kampaně v sobě nese důležitou myšlenku a to, že i cesta může být cíl. Kolekce My Journey je druhou fází 2018 My Hard Rock merchandise série a nabízí jedinečná trička, bundy a další kousky. Všechno oblečení je pohodlné, funkční a zároveň stylové. 

„Kolekce My Journey byla navržena s ohledem na dobrodružné povahy našich zákazníků,”říka ředitelka retailového marketingu Hard Rock International Shailyne Bergesová. „Nová kolekce Hard Rock umožní svým nositelům letos v létě ukázat všechny jejich vášně -  od hudby  přes módu a cestování až  po zábavu, a to vše  stylově a pohodlně.”  

Nová kolekce zahrnuje 24 časově limitovaných kousků, které jsou k dostupné ve vybraných lokacích. 

• Pánské tričko „Men’s Repeat City Name Flag Tee”–  pánské tričko s krátkým rukávem v námořnicky modré barvě s logem Hard Rock a názvem města v designu americké vlajky na přední straně (750 Kč)

• Pánská košile “Men’s Military Scout Shirt– košile ve vojensky zelené barvě s klasickým Hard Rock logem a názvem města, odobená výšivkami (1 200 Kč)

• Pánské tričko “Men’s Winged Military Ringer Tee“–pánské tričko v hnědé barvě s černým kontrastem a vojenskými detaily na přední straně a levém rameni (750 Kč)

• Pánská džínová bunda “Men’s Anti Establish Denim Jacket–  stylová pánská  džínová bunda s logem Hard Rock Cafe vyšitým na zadní straně, bundu mohou nosit i ženy (2 150 Kč)

 

 

 • Dámské triko “Ladies Racer Back Flag Tee”– stříbrné dámské tričko s výstřihem ve tvaru V, dobře kombinovatelné s džínami pro ležerní vzhled, nebo se sakem pro formální příležitosti (950 Kč)

• Dámské šortky “Women’s Side Panel Shorts- dámské šortky v šedé barvě s černým detailem na boku a černým logem Hard Rock (695 Kč) 

Kolekci My Journey a další merch společnosti Hard Rock Cafe můžete zakoupit v Rock Shopu Hard Rock Cafe Praha (Malé náměstí 3, Praha 1), nebo v online Rock Shopu: www.rockshop.hardrock.com

Kromě kolekce My Journey Hard Rock Cafe Praha aktuálně nabízí svým zákazníkům časově limitovanou edici  IGLOO® COOLER BAG. S nákupem ve výši 1 000 Kč v Rock Shopu Hard Rock Cafe Praha (Malé náměstí 3, Praha 1) můžou nyní zákazníci získat limitovanou edici Igloo® Cooler Bag jen za 550 Kč (hodnota 1 100 Kč). 

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

AKCE

FOTOREPORTY

Generální partneři portálu:

Partneři portálu:

               

      

Další portály mediální skupiny HMG:

        

TOPlist