Připravujeme

Obsah:

ZÁŘÍ / ŘÍJEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_6311

Filmové novinky, Noc divadel a oslava 17. listopadu 1989 | Editoriál

Vítám Vás v novém týdnu. Doufám, že jste si všichni užili husí hody a dobré víno na právě probíhajících Svatomartinských slavnostech, a máte díky tomu dost sil na nadcházející týden. Mě husí hody teprve čekají, ale už teď se mohu přiznat, že se na ně vážně moc těším. 

Pro tento týden bych vás ráda nalákala na novinky, které se chystají, a to jak v podobě filmových premiér, tak i zajímavých akcí.

Co se týče filmových novinek, určitě si nenechte ujít Bohemian Rhapsody, film o životě a tvorbě Freddieho Mercuryho a skupiny Queen. Tento film je doslova nabitý skvělou hudbou zmíněné ikonické kapely. 

 

Dále tu mám tip na filmovou rodinnou fantasy, která mě naprosto okouzlila: Louskáček a čtyři říše. Jako malá jsem totiž milovala balet, konkrétně právě například Louskáčka. Příběh jedné malé hračky, v němž se dívce zdá sen a její hračka ožívá, bojuje a stává se krásným princem. 

Premiérou tohoto týdne budou určitě Fantastická zvířata: Grindelwaldovy zločiny, pokračování Fantastických zvířat a kde je najít. Grindelwald, mocný černokněžník, uteče z vězení a snaží se nastolit vládu čistokrevných čarodějů nad všemi nemagickými bytostmi. Setkat se můžeme opět s Albusem Brumbálem, čarodějem ze série Harryho Pottera. 

A teď už k akcím. V sobotu 17. listopadu se můžete těšit na šestý ročník Noci divadel. Na tento večer chystají vybraná divadla noční prohlídky, divadelní dílny, netradiční představení a další produkce. Noc divadel je součástí evropského projektu European Theater Night. Akce se v Evropě koná pravidelně každou třetí listopadovou neděli. Kompletní program naleznete v tomto odkazu: www.nocdivadel.cz/program.

V ten samý den, tedy 17. listopadu, je také otevřeno Národní technické muzeum pouze za symbolických 50 Kč. Na Národní třídě pak bude probíhat netradiční oslava „Díky, že můžem!“. Národní třída se v rámci oslavy promění v pěší zónu plnou pouličního umění, koncertů a dalších produkcí kulturního programu, jež připomenou důležitost listopadu 1989. 

Jelikož i já jsem milovníkem divadel, už teď se nemohu dočkat. Pořádně si ještě prostuduji program a určitě se s přáteli také někam na prohlídku či představení vydám. 

Přeji Vám jen samé úspěšné dny v tomto týdnu.

Simona Parvusová

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

AKCE

KNIHY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

                         

      

Další portály mediální skupiny HMG:

        

     CELEBRITYHOUSE.cz

TOPlist